بانک کتاب مارکا

1- تمامی کتب ارائه شده توسط مارکا پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
2- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و مارکا کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

3-همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته: مارکا قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
4-  تمامی سفارشات ثبت شده تا ساعت 14 در سایت اگر مشتری تهران باشد در همان روز و شهرستانیها ظرف دو روز کاری تحویل مشتری خواهند شد
5- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و مارکا هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
6- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن مارکا می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای مارکا، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد
نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای مارکا غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،مارکا کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد و مابقی ملغ عودت داده خواهد شد.
9- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر مارکا می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
10-  کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.