بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب کنکور

به محض ورود دانش آموزان به مقطع متوسطه، دغدغه ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری به عنوان یکی از اهداف مهم آن‌ها تبدیل می‌شود. اما با توجه به اینکه بیشتر دانش آموزان نگاه درست و واضحی به فرایند آموزشی و نحوه شرکت در آزمون سراسری ندارند، استرس و دغدغه های زیادی به سراغ آن ها می‌آید. مطالعه کتاب‌ها و منابع آموزشی مناسب یکی از راه‌های رفع اضطراب برای دانش آموزان کنکوری است.

انتشارات محبوب و پرفروش

خرید کتاب تست و کنکور جامع

خرید و استفاده از کتاب های جامع تستی و کنکور در کنار مطالعه کتاب درسی یکی از بهترین روش‌ها برای آشنایی با سوالات تستی آزمون سراسری است. با خرید مجموعه سوالات کنکور و حل سوالات تستی سال‌های گذشته اطلاعات لازم و کافی کسب خواهید کرد. کتب جمع بندی و مجموعه کتاب‌های تستی طبقه بندی شده با ارائه پاسخ تشریحی با توضیحات کامل، کمک بسیاری به شما در زمینه یادگیری مطالب کنکور خواهند کرد.

کتاب های جامع را برای جمع بندی کنکور تهیه کنید

مجموعه کتاب های جامعی مانند سری کتاب های دور دنیا در 4 ساعت می‌توانند انتخاب مهم و ارزشمندی برای جمع بندی کتاب‌های شب امتحانی باشد. یکی از ویزگی های مهم این دسته از کتاب های موضوعی و تخصصی این است که پاسخ نامه‌های جامع و کاملی را مانند پاسخ نامه های کتاب کمک درسی به خود اختصاص داده‌اند. به این صورت داوطلبان به راحتی می توانند پس از تست زنی به راحتی با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند و با مطالعه دقیق پاسخنامه از اشتباه خود و نحوه برطرف کردن آن مطلع شوند.

خرید پر فروش‌ترین کتاب های کنکور از بانک مارکا کتاب

با مراجعه به بانک کتاب مارکا می‌توانید به راحتی و با سفارش آنلاین کتاب مورد نظر خود را خریداری کنید.

پاسخ سوالات شما

01چرا خرید کتاب کنکور از مارکا به صرفه‌تر است؟

کتاب‌های کمک درسی و کنکوری تنوع بسیار بالایی دارند. انتشارات معتبری مانند گاج، الگو، خیلی سبز و مبتکران معمولا هرکدام در یک رشته یا پایه کتاب‌های ارزشمندی ارائه کرده‌اند. خرید کتاب از هرکدام به صورت مجزا فرآیند سفارش را سخت و هزینه ارسال را افزایش می‌دهد.

بانک کتاب کنکور مارکا این امکان را فراهم میکند تا کتاب های مورد نظر خود را از انتشارات مختلف انتخاب کرده و به صورت یکجا سفارش دهید. علاوه بر این از تخفیف‌های ویژه ما نیز بهره مند خواهید شد.

02ارسال کتاب کنکور رایگان است؟

بانک کتاب مارکا کلیه سفارشات بالای 180 هزارتومان را به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال میکند. با توجه به قیمت و تنوع بالای کتاب های کنکوری با خرید همزمان دو کتاب میتوانید از ارسال رایگان بهره مند شوید. کلیه سفارشات تهران در کمتر از یک روز و سفارشات شهرستان با پست پیشتاز و کمتر از 5 روز به دست شما خواهد رسید.