بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب آی کیو IQ

اولین گام برای هر دانش‌آموزی فراگیری درست و اصولی مفاهیم کتاب درسی است. خوشبختانه انتشارات گاج با سری کتاب iq آمده است تا به‌صورت درسنامه‌های استاندارد، مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی، مباحث آموزشی را با جدیدترین متد، آموزش دهد.

سوالات متداول

01سری کتاب آی کیو برای چه مقاطعی قابل تهیه است؟

انتشارات گاج به هدف ارائه هرچه بهتر آموزش به دانش آموزان کشور این سری کتاب را برای مقاطع اول دبستان تا دوازدهم دبیرستان به تالیف درآورده است.

02مجموعه کتاب آی کیو گاج مناسب چه افرادی است؟

سوالات و مفاهیمی که در این مجموعه کتاب آمده، ساده نیستند و برای افرادی کاربردی است که قصد شرکت در المپیاد و یا آزمون‌های تیزهوشان را دارند.

03هدف تولید سری کتاب IQ چیست؟

سری کتاب های آیکیو گاج به منظور  ارائه مطالب آموزشی استاندارد به دانش آموزان تالیف شده و به مفاهیم و جزئیاتی می‌پردازد که ممکن است در کلاس درس امکان پرداختن به آن‌ها وجود نداشته باشد.

سری کتاب IQ آی کیو گاج ویژه کدام دوره تحصیلی است؟

انتشارات گاج یکی از معتبرترین انتشارات کتاب‌های کمک آموزشی از پیش دبستان تا کنکور است. سری کتاب آی کیو گاج iq  از مقطع اول دبستان تا مقطع دوازدهم دبیرستان را پوشش می‌دهد. با سری کتاب های ای کیو مفاهیم کتاب درسی را با آسان‌ترین روش فرا می‌گیرید. سری iq کتاب شامل یک بخش درسنامه آموزشی و یک بخش تست است. خوشبختانه در فروشگاه آنلاین مارکا کتاب سری کتاب ایکیو برای همه‌ی پایه‌ها در دسترس قرار گرفته است.

سری کتاب آی کیو IQ چه هدفی را دنبال می‌کند؟

سری کتاب های آی کیو گاج برای هدف‌های مختلفی تدوین شده است. هدف اول این است که دانش‌آموز مفاهیم کتاب درسی را به‌طور کامل آموزش ببیند؛ در جلد اول سری IQ دانش‌آموز ابتدا با درسنامه‌های دقیق آموزشی که منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی است، کلیه‌ی مفاهیم را با روشی استاندارد می‌آموزد.

در مرحله بعد با کتاب تست سری کتاب ای کیو دانش‌آموز برای اینکه بداند تا چه حد مطالب آموزشی را فرا گرفته ضروری است که تست بدهد. خوشبختانه گاج مباحث آموزشی کتاب درسی را به صورت آزمون و تست‌های گوناگون طراحی کرده است تا دانش‌آموز بتواند خود را با سوالات استانداردی محک بزند.

دانش‌آموز بعد از بررسی تست و آزمون خود و جواب‌های درست، غلط و حتی سوالاتی که بی‌پاسخ آن‌ها را ر‌ها کرده است به مرحله‌ی تثبیت و تسلط می‌رسد.

چرا سری کتاب آی کیو IQ را پیشنهاد می‌کنیم؟

مفاهیم کتاب درسی آسان نیستند! از طرفی در مدرسه ممکن است فرصت کافی برای پرداختن به تمامی جزئیات در دسترس نباشد. با استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی استاندارد مانند سری iq که همسو با مفاهیم کتاب درسی است و به فهم مطالب درسی کمک می‌کند، در آزمون تیزهوشان، کنکور و هر آزمونی با تسلط و آمادگی بیشتری می‌توانیم شرکت کنیم.

اگر هدف شما از مدرسه رسیدن به دانشگاه و قبولی در کنکور است؛ در هر مقطعی هستید، دوران تحصیلی خود را جدی بگیرید و با تهیه کتاب کمک درسی استاندارد، خود را برای هر آزمون سخت و آسانی آماده کنید.

 از پرطرفدارترین سری آی کیو گاج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آی کیو ریاضی دهم
  • کتاب آی کیو ریاضی دوازدهم تجربی
  • کتاب آی کیو ششم
  • فیزیک آی کیو پلاس
  • کتاب آی کیو نهم
  • ریاضی جامع آی کیو

با سری کتاب های آی کیو گاج خود را از هر کتاب آموزشی بی نیاز کنید!

سری کتاب آی کیو IQ گاج از بهترین کتاب‌های کمک آموزشی در ایران است که برای هر مقطع و درسی سخنی تازه دارند. با استفاده از سری کتاب‌های ای کیو خود را از هر کتاب آموزشی دیگری بی‌نیاز می‌کنید!

در گذشته دسترسی به کتاب‌های کمک آموزشی آسان نبود؛ کتابفروشی شهرهای کوچک به دلیل متقاضیان کم، توانایی تامین هر نوع کتابی را نداشتند. اما امروزه به لطف اینترنت به راحتی در هر نقطه‌ای از ایران که باشید هر نوع کتاب کمک آموزشی را می‌توانید برای خود سفارش دهید و در سریع‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

مارکا کتاب بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین کتاب کمک آموزشی در سراسر ایران است که از مقطع دبستان تا دانشگاه را پوشش می‌دهد. چنانچه در خصوص سفارش کتاب ایکیو سوال و یا نیاز به مشاوره دارید، هم اکنون می‌توانید با شماره 66400400-021 تماس بگیرید و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.