بانک کتاب مارکا

یکی از محبوب‌ترین موضوعات کتاب در سال‌های اخیر، کتاب‌های مرتبط با قواعد موفقیت و ترفندهای مدیریت و کسب و کار بوده‌اند. این سبک از کتاب‌ها به دلیل اینکه زمینه راهنما دارند، می‌توانند شروع خوبی برای جمع آوری اطلاعات مدیریتی و کارآفرینی باشند. اما برای انتخاب یک کتاب استاندارد در این زمینه بهتر است از ناشرانی کمک بگیرید که در این حوزه متخصص و شناخته شده هستند. انتشارات آریاناقلم یکی از ناشران تخصصی کتاب‌های مدیریت و کسب و کار است که کتاب‌های آن در بانک کتاب محبوبیت و شهرت زیادی دارد.

آریاناقلم؛ ناشر تخصصی کتاب‌های تخصصی مدیریت و کسب و کار

انتشارات آریاناقلم در سال 1389 زیر نظر گروه پژوهشی صنعتی آریانا فعالیت خود را شروع کرد. این ناشر از ابتدا با شناخت دغدغه‌های کسب و کارها و مدیران، اقدام به چاپ و عرضه کتاب‌هایی در این عرصه کرد. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های این ناشر، سادگی آن است. در حقیقت با خرید کتاب عمومی در حوزه کسب و کار می‌توانید به سادگی ترفندهای ابتدایی برای کاهش ریسک و مدیریت بهتر را یاد بگیرید.

از طرفی توجه به مهم‌ترین دغدغه‌های مدیریتی باعث شده تا برخی کتاب‌های این ناشر در شمار بهترین کتاب‌های مدیریت و کارآفرینی باشند. در حقیقت موضوعات کتاب‌های این ناشر هم در فضای کسب و کار ایران محبوبیت دارند و هم از نظر جهانی کتاب‌های مهمی به حساب می‌آیند.

موضوعات مهم کتاب‌های کسب و کار نشر آریاناقلم

برای پاسخگویی به اغلب دغدغه‌های مدیریتی در این انتشارات کتاب مرتبط پیدا خواهید کرد. کارآفرینی، بازاریابی، استارتاپ، راهبری، کتاب‌های نوآوری و توسعه فردی از مهم‌ترین موضوعات کتاب‌های آریاناقلم هستند. بنابراین برای خرید کتاب‌های کسب و کار سری به کتاب‌های این ناشر بزنید.

همه کتاب‌های محبوب انتشارات آریاناقلم را می‌توانید به سادگی از بانک کتاب مارکا تهیه کنید.

نمایش کالاهای موجود