بانک کتاب مارکا

بیشتر کتاب‌های داستانی و کتب عمومی که این روزها در کتاب‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی به چشم می‌آید. با همراهی و حمایت انتشاراتی‌های معتبر کشور به چاپ و انتشار رسیده است. یکی از محبوب‌ترین انتشارات‌هایی که در چندین سال گذشته توانسته عناوین کتب محبوبی را برای مخاطبان به چاپ برساند، نشر افق نام دارد.

درباره انتشارات افق

نشر افق فعالیت خود را از سال 1369 و با همراهی رضا هاشمی نژاد، بنیان‌گذار این مجموعه فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. این موسسه در ابتدا تمام تمرکز خود را به روی چاپ و نشر کتب حوزه کودکان و نوجوان گذاشت تا اینکه با توجه به نیاز جامعه و مخاطبان پس از عبور از دهه هشتاد فعالیت خود را با چاپ کتب بزرگسالان نیز گسترش داد.

افتخارات و جوایز کسب‌شده انتشارات افق

انتشارات افق از سال 1375 تاکنون به‌صورت پیاپی توانسته با انتشار برترین کتاب‌های داستانی به‌عنوان ناشر برتر و برگزیده جوایز متعددی را از آن خود کند.

انتشارات افق رمان کلاسیک

بدون شک انتشارت افق بیشترین تأثیر و افتخارات خود را مدیون انتشار کتاب‌های حوزه نوجوان است. یکی از مهم‌ترین دسته از کتاب‌هایی که در سال‌های اخیر به‌شدت مورد استقبال مخاطبان قرارگرفته کتاب‌های کلاسیک این انتشارات است.

انتشارات افق عاشقانه‌های کلاسیک خود را با ترجمه‌های ساده‌تر و با توجه به فهم و درک نوجوانان به بازار عرضه کرده تا کودکان و نوجوانان بتوانند با برترین آثار کلاسیک دنیا ازجمله کتاب‌های جین ایر، رویا، زنان کوچک، بابا لنگ دراز، غرور و تعصب، عقل و احساس، بلندی‌های بادگیر و سایر کتاب‌های معروف و ماندگار از سنین کودکی آشنایی پیدا کنند.

خرید اینترنتی کتاب‌های انتشارات افق

شما می‌توانید برای خرید اینترنتی کلیه کتاب‌های چاپ‌شده در انتشارات افق همین حالا از طریق مارکا کتاب، بزرگ‌ترین بانک جامع خرید اینترنتی کتاب انجام دهید. در نظر داشته باشید که در صورت عدم پیدا کردن محصول موردنظر خود در دسته‌بندی خرید کتاب عمومی مارکا کتاب، حتماً با شماره تماس 66400400 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش کتب داستانی شما را همراهی کنند.

نمایش کالاهای موجود
15% تخفیف دره مردگان راه رونده – دشت پارسوا 6 نشر افق
15% تخفیف اژدهای چهار بال – دشت پارسوا 5 نشر افق
15% تخفیف نیم دانگ پیونگ یانگ نشر افق
15% تخفیف می می نی کجاست؟ تو خونه پیش مامان می مونه نشر افق
15% تخفیف گور شاه 1 (دختران گمشده) نشر افق
15% تخفیف شاهدخت بلخ نشر افق

شاهدخت بلخ نشر افق

محمدرضا مرزوقی
15% تخفیف قوی سفید-افسانه های مردم دنیا نشر افق
15% تخفیف قطار ارواح نشر افق

قطار ارواح نشر افق

جین لانچبری
15% تخفیف حماسه سرآغاز-پتش خوارگر 1 نشر افق
15% تخفیف ماجراجویی تاریخی-تام گیتس 13 نشر افق
15% تخفیف پروژه ی کلاسی من و خانواده،دوستان و جانوارهای پشمالو-تام گیتس 12 نشر افق
15% تخفیف شاگرد اول کلاس-تام گیتس 9 نشر افق