بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

یکی از مهم‌ترین عواملی که به خرید کتاب و به ویژه کتاب کمک درسی از بانک کتاب کمک می‌کند، نام ناشر است. در حقیقت وجود نام انتشارات معتبر و استاندارد می‌تواند بخش زیادی از دغدغه‌های آموزشی دانش آموزان، معلمان و خانواده‌ها را حل کند. به همین دلیل برای خرید کتاب کمک درسی، بهتر است از میان نام‌های آشنا انتخاب کنید. نشر الگو یکی از برندهای معتبر در زمینه چاپ انواع کتاب کمک درسی است. با این ناشر بیشتر آشنا شوید.

نشر الگو؛ ناشری برای همه پایه‌های تحصیلی

نشر الگو از سال 1384 پا به عرصه چاپ کتاب‌های کمک درسی گذاشته و در طول این سال‌ها توانسته هم پاسخگوی نیاز دانش آموزان باشد و هم با ارائه کتاب‌های متنوع و با کیفیت نام خود را در میان ناشران کمک آموزشی و کنکوری برتر حفظ کند. اما چرا باید برای خرید کتاب کمک درسی روی این ناشر حساب کنید؟

  • این ناشر همه پایه‌های تحصیلی از ابتدایی تا کنکور را پوشش داده و برای هر پایه تحصیلی و هر درس کتاب کارآمدی به چاپ رسانده است
  • علاوه بر کتاب‌های کمک آموزشی برای دانش آموزان، کتاب‌های المپیادی و تیزهوشان نیز در لیست محصولات انتشارات الگو دیده می‌شود
  • نشر الگو مجموعه کتاب‌های متفاوتی را با طرح درس‌های مختلف و با توجه به نیاز دانش آموزان دارد
  • کتاب‌های آموزشی هر ساله و با توجه به کوچکترین تغییرات کتاب‌های درسی ویرایش می‌شوند
  • ارتباط این ناشر با کادر آموزشی و معلمان باعث شده تا نکات آموزشی آن دقیق و بر پایه آخرین نسخه آموزش و کتاب درسی باشد

همه کتاب‌های نشر الگو را در مارکا کتاب ببینید

مجموعه کتاب‌های انتشارات الگو با توجه به تنوع طرح درس شامل کتاب‌های تست جامع، کتاب‌های سه بعدی و مجموعه کتاب‌های موج آزمون هستند. شما می‌توانید با توجه به نیاز و پایه تحصیلی خود بهترین انتخاب را داشته باشید. همه کتاب‌های انتشارات الگو را می‌توانید همین حالا با تخفیف ویژه از بانک کتاب مارکا خریداری کنید.