بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • سبد خرید شما خالی است.
نمایش کالاهای موجود

انتشارات باژ یکی از تازه‌ترین مؤسسات انتشاراتی است که در سال‌های اخیر توانسته با چاپ و نشر کتب مخصوص کودکان و نوجوانان در حوزه‌های روانشناسی و فلسفی مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. این انتشارات با تکیه‌بر دغدغه مهمی به نام اندیشه ورزی و دانش‌شناسی سعی بر این دارد تا کتب ارزشمند در این زمینه را ترجمه و به چاپ برساند. در ادامه در مورد این انتشارات دغدغه‌مند بیشتر صحبت می‌کنیم.

اهداف بلندمدت انتشارات باژ

همانطور که در ابتدای معرفی مجموعه انتشاراتی باژ عنوان کردیم، این موسسه با اهداف و دغدغه‌های متفاوتی اقدام به چاپ کتاب کرده است. اگر بخواهیم مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف این انتشارات را بررسی کنیم، قطعاً ترویج کتاب‌خوانی و افزایش زمان مطالعه می‌تواند مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف به‌حساب بیاید.

در ا­دامه کمک به کودکان و نوجوانان در جهت شناخت مشکلات روانی و رفتاری و ایجاد راه‌حل برای حل این مسئله ازجمله هدف‌های بلندمدت این مجموعه به‌حساب می‌آید.

علاوه بر این، با توجه به اینکه به‌غیراز کودکان و نوجوانان، والدین و مربیان آموزشی هم ازجمله مخاطب‌های اصلی این کتاب‌ها به‌حساب می‌آیند می‌توان اهداف گسترده‌تری ازجمله ایجاد روابط سازنده با کودکان و کمک به رفع مشکلات روان‌شناختی کودکان و نوجوانان را در خلال داستان‌های روایت‌شده در کتاب‌ها گنجاند.

مهم‌ترین کتاب‌های منتشرشده در موسسه انتشاراتی باژ

کتاب‌های چاپ و ترجمه‌شده در این انتشارات بیشتر به‌صورت داستان‌های هیجان‌انگیز و جذاب مناسب برای سنین کودکان و نوجوانان به چاپ رسیده است. ازجمله مهم‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های این نشر  می‌توان به کتاب کابوک که روایت یک داستانی تخیلی و هیجان‌انگیز از جاش ملرمن است، اشاره کرد.

علاوه بر این کتاب‌هایی متفاوتی به نام‌های، تعقیب جک قاتل، فرار از تیمارستان، گنج مخفی و لبخند ژکوند از جمله پر طرفدارترین کتاب‌های این مجموعه به حساب می‌آیند.

خرید آنلاین کتاب‌های منتشرشده در انتشارات باژ

شما می‌توانید برای خرید و سفارش آنلاین کتاب عمومی و داستانی از نشر باژ، همین حالا از طریق بانک کتاب جامع مارکا اقدام کنید و کتاب موردنظر خود را با امکان ارسال رایگان تهیه کنید. در نظر داشته باشید با توجه به اینکه کلیه کتاب‌های داستانی نشر باژ برای کودکان جذاب و پرطرفدار هستند امکان عدم موجودی کتاب امری طبیعی است. پس اگر در هنگام خرید با چنین چیزی مواجه شدید حتماً با شماره تماس 66400400 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش کتاب داستانی شمارا برای خرید کتاب موردنظر راهنمایی و همراهی کنند.