بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتشارات جویا مجد

یکی از ویژگی‌هایی که منابع کمک درسی را به کتاب‌هایی قابل اعتماد و کاربردی تبدیل می‌کند، تخصصی بودن آن‌ها است. انتشارات جویامجد یکی از این ناشران تخصصی معتبر است که در سال‌های اخیر با چاپ کتاب‌های تخصصی کمک درسی ریاضی توانسته به یک منبع قابل اعتماد درس ریاضی در بانک کتاب تبدیل شود. در ادامه با ویژگی‌های مهم کتاب‌های ریاضی این ناشر موفق آشنا می‌شوید.

انتشارات جویا مجد؛ ناشر بهترین کتاب کمک درسی ریاضی
مهم‌ترین هدف کتاب‌های جویامجد، ایجاد یک منبع کاربردی برای درس ریاضی است. منبعی که هم برای دانش‌آموزان مفید و استاندارد باشد و هم یک مرجع کامل برای مربیان به شمار رود. با توجه به کمبود منابع تخصصی به ویژه در درسی مانند ریاضی، انتخاب کتاب ریاضی جویا مجد می‌تواند برای رفع اشکال و یادگیری نکات ارزشمند هر درس بسیار مفید باشد. دانش آموزان با استفاده از 4 کتاب متفاوت ریاضی جویا مجد مباحث آموزشی ریاضی را با شیوه نوین فرا می‌گیرند.
کتاب‌های جویا مجد؛ ناشر تخصصی کتاب کار ریاضی
کتاب های جویا مجد برای پایه‌های هفتم تا دوازدهم چاپ شده و در حقیقت تمرکز اصلی خود را برای یادگیری مفهومی ریاضی در سال‌های سرنوشت‌ساز دانش‌آموزان گذاشته است. کتاب‌های زیر مهم‌ترین منابعی هستند که می‌توانید برای خرید کتاب کمک درسی روی آن‌ها حساب کنید.
1- کتاب ریاضی امتحانی نشر جویامجد؛ بهترین کتاب برای جمع‌بندی نکات امتحان
همانطور که از نام این کتاب پیدا است، کتاب ریاضی امتحانی شامل بهترین نمونه سوالات امتحانی برای تمرین و دوره در شب امتحان است. در این کتاب می‌توانید نمونه‌های مختلفی از سوالات امتحان هر درس را ببینید و با سبک پرسش‌های امتحان ریاضی در هر مقطع آشنا شوید. کتاب ریاضی امتحانی شامل یک پرسشنامه است و پاسخنامه ندارد. سطح سوالات کتاب ریاضی امتحانی جویا مجد بالاتر از کتاب کار و درسی است که دانش آموزان را با هر نوع سوال امتحانی احتمالی آشنا کند. چراکه هر سال سختی سوالات امتحانی متفاوت بوده و دانش آموزان ضروری است که برای تثبیت مباحث آموزشی سوالات ریاضی متنوعی را حل کنند. به همین دلیل کتاب ریاضی جویامجد بهترین انتخاب برای دانش آموزانی است که می‌خواهند در هر نوع امتحانی سختی، موفق باشند.
2- کتاب ریاضی کامل جویا مجد؛ یک درسنامه تمام و کمال
اگر به دنبال کتاب کار ریاضی با درسنامه و شرح مفصل نکات کتاب درسی ریاضی هستید، کتاب ریاضی کامل جویا مجد بهترین منبع برای یادگیری شما خواهد بود. در کتاب جویامجد برای هر مبحث یک درسنامه کامل ارائه شده است. بعد از مطالعه نکات تشریحی هر درس، سوالاتی برای تمرین بیشتر وجود دارد.

این سوالات تالیفی و دارای پاسخنامه هستند. نکته مهم درکتاب ریاضی کامل جویا مجد، طبقه بندی سوالات از ساده به دشوار است. ریاضی کامل جویامجد هفتم تا جویا مجد نهم از محبوب‌ترین کتاب‌های این ناشر موفق هستند. در کتاب ریاضی جویامجد علاوه‌بر سوالات تشریحی، سوالات تستی نیز وجود دارد که به دانش آموزان کمک می‌کند تا قبل از آزمون تیزهوشان و مدارس ممتاز،  دانش ریاضی خود را محک بزنند. برای پاسخ‌دهی به تست‌های چهارگزینه‌ای حتماً درسنامه‌ها را با دقت مطالعه کنید؛ چراکه کلیه نکاتی که برای حل تست‌ها مورد نیاز بوده، در درسنامه‌ها به‌طور کامل بررسی و عنوان شده است.
3- کتاب کار ریاضی جویامجد؛ مکمل کتاب درسی ریاضی
کتاب ریاضی از انتشارات جویامجد تکمیل کننده آموزش‌های کتاب درسی ریاضی است. سوالات امتحانی، آزمون پایانی هر فصل و آزمون نوبت‌های اول و دوم از اصلی‌ترین بخش‌های این کتاب کار هستند. کتاب کار ریاضی جویا مجد برخلاف سایر انتشارات دیگر پاسخنامه ندارد. در ابتدای هر فصل از کتاب کار جویا مجد سوال‌های درست، نادرست، کامل کردنی و چهارگزینه‌ای و در انتهای هر فصل نیز آزمون 10 نمره‌ای طراحی شده است که دانش آموزان بتوانند با سوالات استانداردی خود را محک بزنند. کلیه سوالاتی که در کتاب کار آمده است مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و استاندارد آموزش و پرورش است.
4- کتاب ریاضی مدرسه جویامجد؛ خلاصه‌ای از مباحث مهم ریاضی
کتاب ریاضی مدرسه جویامجد را می‌توان یک کتاب خلاصه از همه مباحث و نکات طلایی ریاضی دانست. در حقیقت با خواندن کتاب ریاضی مدرسه جویامجد می‌توانید اشکالات خود را رفع کنید. ارائه آموزش کوتاه و حل تمرین اصلی‌ترین بخش کتاب هستند. در واقع کتاب ریاضی مدرسه جویا مجد دو بخش دارد. در بخش اول آموزش‌ها قرار داده شده و در بخش دوم سوالات تالیفی گنجانده شده تا دانش آموز بتواند میزان یادگیری خود را بهتر بسنجد. چنانچه در آموزش با مشکلی روبه‌‌رو شدید پیشنهاد می‌کنیم که قبل از امتحانات مدرسه به فکر رفع آن باشید.
خرید همه کتاب‌های جویامجد از فروشگاه آنلاین مارکا کتاب
کتاب جویامجد تنها یک کتاب کار ریاضی ساده نیست. این کتاب را می‌توان یک منبع مهم امتحانی نیز دانست. خوشبختانه بانک کتاب مارکا در طول سال تحصیلی موجودی کاملی از کتاب‌های درسی و کمک درسی دارد. برای خرید همه کتاب‌های کار جویامجد با تخفیف ویژه می‌توانید از طریق فروشگاه آنلاین مارکا کتاب سفارش خود را ثبت کنید یا با شماره 66400400-021 تماس بگیرید.