بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتسارات رشد

انشارات جوانه رشد یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین انتشارات در زمینه علوم انسانی به خصوص روانشناسی است. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1358 به منظور پخش کتب تربیتی و روان‌شناسی آغاز کرد و امروزه به عنوان یکی از بهترین انتشارات در حوزه کتاب‌های تخصصی، تربیتی و دانشگاهی به شمار می‌آید.

انتشارات رشد ناشر کتاب‌های روانشناسی و علوم تربیتی

لیست کتاب‌های انتشارات جوانه رشد در دو بخش تخصصی و عمومی دسته‌بندی می‌شود. در دسته کتب تخصصی انتشارات رشد انواع کتب درسی و کمک درسی دانشگاهی را منتشر می‌کند و در دسته کتاب‌های عمومی به انتشار انواع کتاب‌های تربیتی، آموزشی و روان‌شناسی می‌پردازد. از جمله کتاب‌های این انتشارات می‌توان به تربیت فرزند، خودشناسی، مهارت‌‌های اجتماعی ارتباطی، شغل، ازدواج و ادبیات اشاره کرد. بانک کتاب مارکا به عنوان یکی از بزرگترین مرجع کتاب‌های تخصصی و عمومی، این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید همه کتاب‌های انتشارات رشد از این فروشگاه خریداری کنید.

بهترین منابع آموزشی و تربیتی در کتب انتشارات جوانه رشد

انتشارات رشد یکی از قدیمی‌ترین انتشارات کشور است که آثار مکتوب با مفاهیم غنی و مفیدی را در حوزه مهارت‌های اجتماعی و تربیتی منتشر می‌کند. انتشارات جوانه رشد بهترین منابع را برای دانشجویان رشته‌های روانشناسی و علوم انسانی نشر می‌دهد که در دانشگاه‌ها آن را به عنوان کتب درسی و کمک درسی تدریس می‌کنند.

برای خرید کتاب کنکور رشته‌‌های علوم انسانی و روانشناسی می‌توانید از طریق سایت مارکا مناسب‌ترین کتاب‌ها را از بهترین انتشارات خریداری کنید.

معروف‌ترین کتاب‌های انتشارات رشد

از معروف‌ترین کتاب‌های انتشارات رشد می‌توان به کتاب‌های بچه‌های خوب انتخاب‌های سخت، آموزش و پرورش تطبیقی، راهنمایی و مشاوره تحصیلی، روانشناسی اهمال کاری، روانشناسی سالمندی و درمان والدینِ نوجوانان مشکل آفرین اشاره کرد. کتاب احتمالات و آمار کاربردی دکتر دلاور در زمینه علوم تربیتی را می‌توان از جمله معروف‌ترین کتاب‌های انتشارات رشد عنوان کرد.

بانک کتاب مارکا با داشتن انواع کتاب‌های کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و همچنین کتاب‌های دانشگاهی یکی از بزرگترین مجموعه‌های اینترنتی فروش کتاب به شمار می‌آید.

خرید جدیدترین کتاب‌های تخصصی و عمومی انتشاراتی‌های معتبر در بانک کتاب مارکا

بانک کتاب مارکا یکی از معتبرترین و بزرگترین سایت‌های کتاب‌های تخصصی و عمومی است. بانک کتاب مارکا با داشتن انواع کتاب‌های کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و همچنین کتاب‌های دانشگاهی یکی از بزرگترین مجموعه‌های اینترنتی فروش کتاب به شمار می‌آید. شما می‌توانید کتاب‌های انتشارات جوانه رشد و دیگر انتشارات را در فروشگاه مارکا به راحتی خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع کتاب‌ها و ناشران می‌توانید از طریق شماره 02166400400 با ما در ارتباط باشید.