بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تغییرات ساختار کتاب‌های درسی طی دو دهه گذشته، مراکز آموزشی را به سمت توسعه مسیر محتوای مکمل تحصیلی به سبکی نوین سوق داده‌است. تغییر ذائقه دانش آموزان و تمایل آن‌ها به مشاهده محتوای بصری، هوشمند‌سازی مدارس کشور و دسترسی همگانی به اینترنت پر‌سرعت عوامل دیگری است که ناشران را وادار به تولید محتوای چند‌رسانه‌‌ای کرده‌‌است.

انتشارات رهپویان دانش به عنوان یکی از پیشگامان عرضه محصولات فرهنگی، کار خود را از سال 1387 با تولید نرم‌افزار‌های آموزشی آغاز کرد. این موسسه امروزه یکی از بزرگترین تولید کننده‌های محتوای کمک درسی به صورت لوح‌های فشرده محسوب می‌شود. شما می‌توانید این مجموعه‌های آموزشی را با مراجعه به بانک کتاب مارکا تهیه فرمایید.

آشنایی با محصولات آموزشی رهپویان دانش و اندیشه

همسویی مطالب پکیج‌های آموزشی تولید شده توسط موسسات مختلف با محتوای کتاب درسی، از اهمیت زیادی برخوردار است. بسته های آموزشی رهپویان دانش و اندیشه زیر نظر مولفان کتاب‌های درسی نگارش شده و به چاپ می رسند و از این نظر تطابق کاملی با کتب درسی دارند.

مهمترین ویژگی‌های DVD‌های آموزشی رهپویان دانش به شرح زیر است:

  • آموزشی تمامی مفاهم کتاب درسی از طریق حل مسئله
  • حل مثال‌ها و تمارین مهم و کلیدی کتب درسی
  • طرح و بررسی فعالیت‌های مکمل کتاب برای تفهیم بیش‌تر محتوای آموزشی
  • آموزش با بیانی شیوا و روان
  • استفاده از اشکال و انیمیشن‌های جذاب جهت تسهیل فرایند آموزشی

قبولی در کنکور سراسری به کمک مجموعه‌های آموزشی رهپویان دانش

تمامی سوالاتی که در کنکور‌های سراسری مورد پرسش قرار می‌گیرند، با توجه به محتوای ارائه شده در کتاب‌های درسی طرح می‌شوند. با این حال تنها با حل مسائل بیش‌تر و تقویت مهارت تست‌زنی، فرصت قبولی در دانشگاه‌های برتر برای داوطلبان مهیا خواهد‌شد. شما می‌توانید با تهیه پکیج‌های آموزشی از خرید هر‌گونه کتاب کمک‌درسی بی‌نیاز خواهید شد. موسسه رهپویان دانش و اندیشه برای تمامی مقاطع تحصیلی از اول دبستان تا کنکور محتوای آموزشی چند‌رسانه‌ای تدارک دیده‌است.

خرید آنلاین دی وی دی‌های آموزشی رهپویان دانش از بانک کتاب مارکا

خرید اینترنتی محصولات فرهنگی، از صرف هزینه‌های رفت‌و‌آمد برای خرید حضوری جلوگیری می‌کند. بدین منظور می توانید با مراجعه به بانک کتاب مارکا، بروز‌ترین و جامع‌ترین فروشگاه اینترنتی کتاب و دی وی دی آموزشی در کشور علاوه بر خرید محصولات رهپویان دانش، کتاب‌های درسی و کمک‌درسی سایر موسسات آموزشی را نیز تهیه کنید.

لازم به ذکر است که تمامی دی وی دی های رهپویان دانش قابل پخش در دستگاه های پخش خانگی می باشد.

در پایان اگر در فرایند خرید با مشکلی روبرو شدید، به بخش قوانین و مقررات مراجعه فرمایید و یا با شماره تلفن 66400400 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مارکا پذیرای سوالات شما خواهند بود.

 

نمایش کالاهای موجود