بانک کتاب مارکا

تصویر انتشارات قلم چیکتاب های قلم چی

آشنایی با انواع کتاب های قلم چی

کتاب های آبی :

کتاب های آبی قلم چی به کتاب های طبقه بندی معروف اند که شامل تست های کنکوری و تالیفی است از سوالات چند سال اخیر کنکور و همچنین نمونه سوالات آزمون های قلم چی و سوالات کنکور دانشگاه های آزاد. این کتاب ها در آغاز هر بخش درسنامه مختصری دارند به همراه پاسخنامه تشریحی.

کتاب های سه سطحی :

این کتاب شامل سوالات آزمون های قلم چی است این سوالات در سه سطح دشوار ، نسبتا دشوار و دشوارتر به صورت طبقه بندی شده گردآوری شده است.

کتاب های پرتکرار :

این کتاب ها به منظور آمادگی بیشتر دانش آموز برای امتحانات نهایی تدوین شده است برای هر درس پرتکرارترین سوالات امتحانات نهایی گردآوری شده است در ضمن این کتاب ها شامل درسنامه نیستند.کتاب های پرتکرار پایه دوازدهم با عنوان 500سوال منتشر میشوند.

کتاب های کار :

این کتاب ها درس به درس با درسنامه ایی مختصر شروع میشوند  و سپس به نمونه سوالات و تمرین پرداخته میشود . سوال هایی بیرون از کتاب درسی . در ضمن این کتاب ها پاسخنامه تشریحی ندارند .

کتاب های سبز :

این کتاب ها سری کتاب های آموزش قلم چی هستند و آموزش محور هستند در ابتدا درسنامه و سپس نمونه تست هایی برای هر بخش در نظرگرفته شده است .

کتاب های زرد :

سوالات آزمون های کنکور داخل و خارج از کشور در 6سال گذشته را شامل میشوند. هر کتاب برای یک رشته به صورت جداگانه چاپ میشود. برای سه رشته ریاضی تجربی و انسانی در دوجلد که جلد اول شامل سوالات و جلددوم پاسخنامه ی کاملا تشریحی است.هم چنین یک کتاب تحت عنوان زرد عمومی نیز به چاپ میرسد که شامل نمونه سوالات عمومی در تمامی رشته های کنکوری است.

 کتاب های جمع بندی :

این کتاب ها همان طور که از اسمشان مشخص است ویژه دوران جمع بندی برای کنکور هستند در این کتاب ها برای دروس اختصاصی پنج آزمون آزمایشی و برای دروس عمومی یازده آزمون آزمایشی گنجانده شده است.از ویژگی های مهم کتاب های جمع بندی قلم چی پاسخ های نسبتا کامل میباشد که دانش آموزان کنکوری بعد از شروع سال جدید و عید میتوانند برای جمع بندی دروس مطالعه شده خود استفاده کنند .

کتاب های عمار :

کتاب های عمار نوشته عمار تاج بخش نویسنده کتاب های عربی است این کتاب ها به روش عمار نوشته شده است که ویژگی مهم آن متن های تالیفی و منتخب متن های کنکوری و آزمون های آزمایشی قلم چی است. این کتاب ها شامل پرسش های چهارگزینه ایی است با سطح بندی درجه دشواری سوالات. این کتاب به همراه یک برنامه مطالعاتی و شیوه نامه استفاده به سبک عمار نیز هست.

دفتر برنامه ریزی به روش قلم چی :

این دفتر همانطور که از اسمش مشخص است برای برنامه ریزی است. در هر بخش دارای جدول برای پیش بینی زمان و ثبت زمان مطالعه است.قسمتی برای یادداشت های کلی ساعات تست زنی برای دروس اختصاصی و عمومی است.بخشی برای کلاس های فوق برنامه طراحی شده است.ساعات خواب ، ساعات کلاس و معلم. از مهم ترین بخش های دفتر که برای سه زمان صبح ظهر و شب برای تصمیم گیرهای کوتاه مدت اختصاص داده شده. و همچنین یادداشت نکات مثبت و منفی عملکرد دانش آموز.

دیگر عناوین کتاب های قلم چی کتاب های نوروز و کتاب تابستان که به ترتیب برای عید نوروز و تابستان برای دانش آموز طراحی شده است. فلش کارت دیگر محصول قلم چی است که شامل کارت های با توضیحات مختصر و مفید که برای زمان جمع و بندی و نزدیک شدن به دوران امتحانات است.

نمایش کالاهای موجود
25% تخفیف کتاب کار ریاضی اول دبستان قلم چی
25% تخفیف ترسیم فنی آبی قلم چی
25% تخفیف پیام های آسمان و قرآن نهم آبی قلم چی
25% تخفیف سه سطحی نهم عمومی نشر قلم چی
25% تخفیف فارسی ششم ابتدایی سه سطحی نشر قلم چی
25% تخفیف کار علوم پنجم دبستان دانشمند کوچک نشر قلم چی
25% تخفیف علوم و فنون یازدهم آبی قلم چی
25% تخفیف ادبیات فارسی هفتم کار قلم چی
25% تخفیف زبان انگلیسی هشتم کار قلم چی
25% تخفیف آمار و احتمال یازدهم آبی قلم چی
25% تخفیف جهانگرد کوچک – مطالعات اجتماعی پنجم ابتدایی نشر قلم چی