بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

تصویر انتشارات قلم چیکتاب های قلم چی

آشنایی با انواع کتاب های قلم چی

کتاب های آبی قلم چی:

کتاب های آبی قلم چی به کتاب های طبقه بندی معروف اند که شامل تست های کنکوری و تالیفی است از سوالات چند سال اخیر کنکور و همچنین نمونه سوالات آزمون های قلم چی و سوالات کنکور دانشگاه های آزاد. این کتاب ها در آغاز هر بخش درسنامه مختصری دارند به همراه پاسخنامه تشریحی.

کتاب های سه سطحی قلم چی:

این کتاب شامل سوالات آزمون های قلم چی است این سوالات در سه سطح دشوار ، نسبتا دشوار و دشوارتر به صورت طبقه بندی شده گردآوری شده است.

کتاب های پرتکرار قلم چی:

این کتاب ها به منظور آمادگی بیشتر دانش آموز برای امتحانات نهایی تدوین شده است برای هر درس پرتکرارترین سوالات امتحانات نهایی گردآوری شده است در ضمن این کتاب ها شامل درسنامه نیستند.کتاب های پرتکرار پایه دوازدهم با عنوان 500سوال منتشر میشوند.

کتاب های کار قلم چی:

این کتاب ها درس به درس با درسنامه ایی مختصر شروع میشوند  و سپس به نمونه سوالات و تمرین پرداخته میشود . سوال هایی بیرون از کتاب درسی . در ضمن این کتاب ها پاسخنامه تشریحی ندارند .

کتاب های سبز قلم چی:

این کتاب ها سری کتاب های آموزش قلم چی هستند و آموزش محور هستند در ابتدا درسنامه و سپس نمونه تست هایی برای هر بخش در نظرگرفته شده است .

کتاب های زرد گروه آموزشی جوکار:

سوالات آزمون های کنکور داخل و خارج از کشور در 6سال گذشته را شامل میشوند. هر کتاب برای یک رشته به صورت جداگانه چاپ میشود. برای سه رشته ریاضی تجربی و انسانی در دوجلد که جلد اول شامل سوالات و جلددوم پاسخنامه ی کاملا تشریحی است.هم چنین یک کتاب تحت عنوان زرد عمومی نیز به چاپ میرسد که شامل نمونه سوالات عمومی در تمامی رشته های کنکوری است.

 کتاب های جمع بندی قلم چی:

این کتاب ها همان طور که از اسمشان مشخص است ویژه دوران جمع بندی برای کنکور هستند و شما می توانید برای خرید کتاب کنکور از این کتب ها برای مطالعه استفاده کنید. در این کتاب ها برای دروس اختصاصی پنج آزمون آزمایشی و برای دروس عمومی یازده آزمون آزمایشی گنجانده شده است.از ویژگی های مهم کتاب های جمع بندی قلم چی پاسخ های نسبتا کامل میباشد که دانش آموزان کنکوری بعد از شروع سال جدید و عید میتوانند برای جمع بندی دروس مطالعه شده خود استفاده کنند .

کتاب های عمار :

کتاب های عمار نوشته عمار تاج بخش نویسنده کتاب های عربی است این کتاب ها به روش عمار نوشته شده است که ویژگی مهم آن متن های تالیفی و منتخب متن های کنکوری و آزمون های آزمایشی قلم چی است. این کتاب ها شامل پرسش های چهارگزینه ایی است با سطح بندی درجه دشواری سوالات. این کتاب به همراه یک برنامه مطالعاتی و شیوه نامه استفاده به سبک عمار نیز هست.

دفتر برنامه ریزی به روش قلم چی :

این دفتر همانطور که از اسمش مشخص است برای برنامه ریزی است. در هر بخش دارای جدول برای پیش بینی زمان و ثبت زمان مطالعه است.قسمتی برای یادداشت های کلی ساعات تست زنی برای دروس اختصاصی و عمومی است.بخشی برای کلاس های فوق برنامه طراحی شده است.ساعات خواب ، ساعات کلاس و معلم. از مهم ترین بخش های دفتر که برای سه زمان صبح ظهر و شب برای تصمیم گیرهای کوتاه مدت اختصاص داده شده. و همچنین یادداشت نکات مثبت و منفی عملکرد دانش آموز.

دیگر عناوین کتاب های قلم چی کتاب های نوروز و کتاب تابستان که به ترتیب برای عید نوروز و تابستان برای دانش آموز طراحی شده است. فلش کارت دیگر محصول قلم چی است که شامل کارت های با توضیحات مختصر و مفید که برای زمان جمع و بندی و نزدیک شدن به دوران امتحانات است.