بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

انتشارات مبتکران

اگر بخواهیم ناشران کمک درسی را رتبه بندی کنیم قطعا انتشارات مبتکران جزو 3 ناشر اول خواهد بود. انتشاراتی که در سال 1365 توسط یحیی دهقانی پایه‌گذاری شد و امروزه بیش از 3100 عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف منتشر کرده است. در ادامه با بانک کتاب همراه باشید تا با این انتشارات بیشتر آشنا شوید.

انواع کتاب‌های انتشارات مبتکران؛ سری کتاب‌های متنوع برای سلایق مختلف

عمده فعالیت انتشارات مبتکران در زمینه کتاب‌های استعداد درخشان است و این انتشارات توانسته است چندین سال مختلف در نمایشگاه‌ کتاب تهران عنوان ناشر برگزیده را کسب کند. سری کتاب‌های مختلف مبتکران کار دانش‌آموزان را برای انتخاب و خرید کتاب کمک درسی مطابق با نیازشان راحت کرده است. این مجموعه کتاب‌ها را بهتر بشناسید.

سری کتاب‎های رشادت؛ برای دانش‌آموزان سطح متوسط و بالاتر

کتاب‌های رشادت یا همان آموزش و آزمون شامل درسنامه و سوالات تشریحی و تستی هستند.

سری کتاب‌های مرشد؛ سخت‌ترین سوالات تیزهوشان

در این کتاب‌ها خصوصا در مقاطع ابتدایی تا نهم تست‌هایی طرح شده که دشوارترین سطح ممکن را دارا باشند. کتاب‌های مرشد مبتکران در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول بیشتر برای آمادگی آزمون‌های تیزهوشان و المپیاد هستند که شامل پرسش‌های چهار‌گزینه‌ای با پاسخ تشریحی بوده و در پاسخنامه تشریحی درسنامه خلاصه و مفیدی نیز آمده است. در مقطع متوسطه دوم این کتاب‌ها شامل تست‌های تالیفی و تست‌های کنکوری برای آمادگی دانش‌آموزان کنکوری است.

سری کتابهای کار و تمرین؛ سوالات تشریحی بدون جواب

کتاب‌های کار و تمرین شامل تمرین‌های متنوع در سطح کتاب درسی است که برای تسلط بر مطالب و مفاهیم کتاب درسی نوشته شده است و به‌دلیل اینکه پاسخ ندارند معمولا توسط دبیران به‌عنوان تکالیف دانش‌آموزان درنظر گرفته می‌شود.

سری کتاب‌های آموزش و تست جامع؛ پرفروشترین کتاب‌های مبتکران

کتاب‌های آموزش و تست جامع مبتکران شامل دروس شیمی و زبان است. نسبت به کتاب‌های دیگر انتشارات فروش بسیار بالایی دارند و معروف‌تر هستند مانند زبان انگلیسی جامع شهاب اناری. این کتاب‌ها شامل درسنامه‌های مناسب و کاربردی و تست‌های تالیفی و کنکوری هستند.

سری کتاب های المپیاد؛ سوالات المپیادهای ایران و بین المللی

کتاب‌های المپیاد نشر مبتکران شامل سوالات المپیاد‌های ریاضی، نجوم و شیمی در مقاطع ابتدایی تا دبیرستان است.

کتاب های فیل؛ ویژه جمع‌بندی کنکور

کتاب‌های فیل برای دوران جمع بندی طراحی و منتشر شده است. این کتاب‌ها شامل دروس شیمی و زبان انگلیسی هستند. این کتاب‌ها برای دوران نزدیک به کنکور و جمع‌بندی توصیه میشوند. سوالات کنکوری چند سال اخیر نیز در این کتاب‌ها گنجانده شده است.

سری کتاب‌های محک؛ تسلط بر 4 مبحث ادبیات فارسی

این کتاب‌ها برای تسلط بر مباحث قرابت معنایی، املاء و لغت، دستور زبان فارسی و آرایه ادبی نوشته شده‌اند.

سری کتاب‌های کنکور پلاس؛ کنکور را زودتر و در خانه تجربه کنید

کتاب‌های کنکور پلاس مبتکران برای دوران جمع بندی نوشته شده‌اند و شامل آزمونهای جامع تالیفی و احتمالی کنکور هستند.

کد تخفیف مبتکران؛ خرید کتاب‌های مبتکران با تخفیف از مارکا کتاب

مجموعه بالا لیستی از کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات مبتکران هستند. شما می‌توانید همه کتاب‌های کمک درسی این ناشر با تجربه را با 20% تخفیف ویژه و ارسال رایگان از مارکا کتاب خریداری کنید. برای اطلاع از موجودی خرید کتابهای مبتکران با تخفیف، کتاب موردنظر و یا کسب اطلاعات بیشتر، با شماره 66400400 تماس بگیرید.