بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

رمان‌های داستانی و رمان‌هایی که درون‌مایه روانشناسی و فلسفی دارند این روزها برای جوانان و اهالی مطالعه جذابیت فراوانی دارد. انتشارات میلکان از جمله بهترین انتشارات‌هایی است که در سال‌های اخیر توانسته بنا به سلیقه متفاوت مخاطب خود به چاپ و ترجمه این دست از کتاب‌های داستانی بزند.

کتاب‌های انتشارات میلکان

انتشارات میلکان از جمله معدود ناشرانی را دارد که برای چاپ کتب نویسندگان نامی که کتب پرفروش خود را در سراسر دنیا به چاپ می‌رساند همیشه اشتیاق نشان می‌دهد. این انتشارات همیشه به چاپ برترین و پرفروش‌ترین کتاب‌هایی که در سراسر دنیا شهرت دارد معروف است.

کتاب‌های مارک منسن از انتشارات میلکان

بدون شک یکی از برترین کتبی که از طریق نشر میلکان به دست فارسی‌زبانان رسیده است. کتاب‌های تأثیرگذار مارک منسن است.

این نویسنده آمریکایی سعی دارد با نگارش کتاب‌هایی ازجمله هنر ظریف بی‌خیالی یا کتاب عشق کافی نیست با نگاهی ساده و گذر از تجربیات شخصی خود، چالش‌های زندگی را با مثبت اندیشی و ساده‌انگاری عمیق به تجربه برساند. کلیه کتاب‌های این نویسنده در انتشارات میلکان به چاپ و به دسترسی مخاطبان رسیده است.

خرید بهترین کتاب‌های جوجو مویز

به‌جرئت می‌توان گفت جوجو مویز، نویسنده و روزنامه‌نگار محبوب بریتانیایی در سال‌های اخیر بازار کتاب‌های عاشقانه را در دنیا احاطه کرده است. این نویسنده با نگارش کتاب‌های تأثیرگذاری ازجمله کتاب دختری که رهایش کردی، من پیش از تو و من پس از تو مخاطبان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است. نشر میلکان با همکاری برترین مترجمان کشور برخی از آثار این هنرمند را منتشر و به چاپ رسانده است.

خرید اینترنتی کتاب‌های انتشارات میلکان از مارکا کتاب

شما می‌توانید برای خرید آنلاین کتاب های عمومی و داستانی که از انتشارات میلکان به چاپ رسیده است همین حالا از طریق بانک کتاب جامع مارکا اقدام کنید و برترین کتاب‌های این نشر را برای مطالعه انتخاب و خریداری کنید.