بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتشارات نگاه دانش

نشر نگاه دانش را می‌توان یکی از پرفروش‌ترین انتشارات در زمینه تالیف و نشر کتاب‌های مقاطع دانشگاهی رشته‌های مدیریت، حسابداری و اقتصاد به شمار آورد. انتشارات نگاه یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین ناشران در حوزه مدیریت و حسابداری است که بیش از 20 سال با نشر بهترین کتاب‌های عمومی ایرانی و کتاب‌های ترجمه شده در این حوزه پیشتاز است. فروشگاه مارکا کتاب امکان خرید بهترین کتاب‌های رشته مدیریت و حسابداری نشر دانش را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

انتشارات نگاه دانش از گذشته تا به امروز در کنار حسابداران

انتشارات نگاه دانش از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه نشر کتاب رشته‌های مدیریت و حسابداری آغاز کرد. به دلیل موفقیت چشمگیر در این دو رشته، این انتشارات از اوایل دهۀ  80 رشته‌های مدیریت حسابداری، مدیریت کسب و کار، اقتصاد، مهندسی صنایع و برخی موضوعات عمومی در رشته‌های دیگر را نیز به سبد محصولات خود اضافه کرد.

طی 5 سال گذشته، این انتشارات به صورت کاملا حرفه‌ای و با بهره گیری از برترین اساتید و مولفان مجرب در رشته‌های فوق، اقدام به انتشار کتاب در سه بخش کتاب‌ های دانشگاهی، کنکوری (کارشناسی ارشد و دکتری) و عمومی کرده است. در همین صفحه می‌توانید پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر دانش را بررسی کنید.

پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر نگاه دانش از دیدگاه مخاطبین

در طول سال‌های گذشته کتاب‌های انتشارات نگاه دانش همواره در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌ها در حوزه مدیریت و حسابداری بوده‌اند. از جمله بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های این انتشارات می‌توان به اقتصاد خرد و اقتصاد کلان رشته مدیریت تالیف دکتر محسن نظری، حسابداری مقدماتی روزبهانی، مدیریت عمومی الوانی و زبان عمومی ارشد زیر ذره بین اشاره کرد. کتاب‌های نشر دنگاه دانش را می‌توان به عنوان یک منبع اصلی برای کتاب کنکور رشته‌های حسابداری و مدیریت استفاده کرد.

خرید اینترنتی کتاب از انتشارات نگاه دانش در فروشگاه اینترنتی مارکا کتاب

تاکنون بیش از 320 عنوان کتاب هنر، کتاب درسی و کتاب سبک زندگی از انتشارات نگاه دانش منتشر شده است. نویسندگان نامدار زیادی با این انتشارات برای چاپ کتب خود همکاری می‌کنند. در همین صفحه می‌توانید محصولات موردنظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جدیدترین ویرایش کتاب‌های درسی و کمک درسی می‌توانید از فروشگاه مارکا کتاب استفاده کنید.

با خرید اینترنتی در سایت مارکا می‌توانید دوره آموزشی و رشته تحصیلی موردنظرتان را انتخاب کنید، عکس کتاب‌ها را با وضوح‌بالا ببینید، اطلاعات مربوط به آن‌ها را بخوانید و از اصل بودن کتب مطمئن شوید. همچنین با توجه به اینکه نظرات و امتیازدهی کاربران دیگر درباره محصولات در این سایت وجود دارد، شما می‌توانید به‌راحتی و با خیال راحت برای انتخاب و خرید بهتر اقدام کنید برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02166400400 تماس بگیرید.