بانک کتاب مارکا

انتشارات نگاه دانش یکی از قدیمی ترین و معتبرترین ناشران در حوزه مدیریت و حسابداری است که بیش از 20 سال است که با نشر بهترین کتاب های ایرانی و کتاب های ترجمه شده در این حوزه پیشتاز است.

درباره نشر نگاه دانش چه می دانید

انتشارات نگاه دانش از سال 1378 فعالیت خود را در زمینۀ نشر کتب رشته های مدیریت و حسابداری آغاز نمود. به دلیل موفقیت چشمگیر در این دو رشته، از اوایل دهۀ  80 رشته های مدیریت حسابداری، مدیریت کسب و کار (MBA)، اقتصاد، مهندسی صنایع و برخی موضوعات عمومی در رشته های دیگر را نیز به سبد محصولات خود افزود.

طی 5 سال گذشته، این انتشارات به صورت کاملا حرفه ای و با بهره گیری از برترین اساتید و مولفان مجرب در رشته های فوق، اقدام به انتشار کتاب ها در سه بخش دانشگاهی، کنکوری(کارشناسی ارشد و دکتری) و عمومی نموده است.

کتاب های بخش دانشگاهی این انتشارات مرجع درسی بسیاری از دروس در دانشگاه های مطرح کشور می باشد.  در بخش کنکوری(کارشناسی ارشد و دکتری) خلاصۀ درس، نکات، تست های تالیفی و سوالات آزمون های سراسری و آزاد به صورت تشریحی و مبسوط گردآوری شده است. بخش عمومی هم شامل کتاب های کاربردی مربوط به سبد رشته های این انتشارات می باشد.

نویسنده هایی که با انتشارات نگاه دانش همکاری داشته اند

تاکنون بیش از 320 عنوان کتاب از این نشر منتشر شده و نویسندگان نامدار زیادی با این انتشارات برای چاپ کتب خود همکاری های موفق داشته اند.

بهترین کتاب های نشر نگاه دانش

در طول سال های گذشته کتاب های انتشارات نگاه دانش همواره در صدر پرفروش ترین کتب در حوزه خود بوده اند.از جمله بهترین و پرفروش ترین آن ها می توان به اقتصاد خرد و اقتصاد کلان رشته مدیریت تالیف دکتر محسن نظری، حسابداری مقدماتی روزبهانی، مدیریت عمومی الوانی و زبان عمومی ارشد زیرذره بین اشاره کرد.

 

نمایش کالاهای موجود
10% تخفیف بانک سوالات چهارگزینه ای مدیریت بازاریابی نشر نگاه دانش
10% تخفیف مرجع کامل مدیریت بازاریابی نشر نگاه دانش
10% تخفیف آمار و احتمالات دکتری زیر ذره بین نشر نگاه دانش
10% تخفیف 1100 سوال چهار گزینه ای طرح ریزی واحد های صنعتی نگاه دانش
10% تخفیف خودآموز آزمون اصول بازار سرمایه جلد اول ویرایش جدید نگاه دانش
10% تخفیف بازاریابی تاثیر گذار نشر نگاه دانش
10% تخفیف فروش ارتباطی و مشارکتی نشر نگاه دانش
10% تخفیف برند سازی چند حسی نشر نگاه دانش
10% تخفیف بانکداری در هزاره سوم نشر نگاه دانش
10% تخفیف داستان سرایی سازمانی نشر نگاه دانش