بانک کتاب مارکا

انتشار کتاب های ویژه کودک و نوجوان از جمله ارزشمند ترین سرمایه گذاری های فرهنگی به حساب می آید. در دهه اخیر ناشران و نویسندگان بسیار سعی داشتند تا با انتشار تخصصی مجموعه های مختلف در این حوزه فعالیت های ارزشمندی ارائه دهند. انتشارات هوپا یکی از همین نشرهای تخصصی کودکان و نوجوانان است که از اوایل دهه 90 فعالیت خود را آغاز کرده است.

بازی های فکری شاخص ترین محصولات نشر هوپا

بدون شک یکی از مهم ترین شاخصه های ارزشمندی نشر پوپا از سال 92 تا کنون نشر بازی های فکری است. هوپا توانسته با انتشار برترین و جذاب ترین بازی های فکری مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند چرا که کمتر انتشاراتی به نشر تخصصی بازی های فکری در گروه سنی کودکان و نوجوانان می پردازد.

البته شما همین الان هم می توانید برای خرید بازی فکری نشر هوپا از طریق مارکا کتاب اقدام کنید.

انتشار آثار نویسندگان ایرانی، مهم ترین فعالیت هوپا

از مهم ترین فعالیت های نشر هوپا می توان به چاپ کتاب های شاخص نویسندگان ایرانی اشاره کرد. با توجه به اینکه نویسندگان بسیار زیادی در حوزه کودکان و نوجوانان هنر خود را با تگارش کتاب های تازه به رخ می کشند چاپ و نشر این کتب برای والدین و کودکان مشتاق مطالعه بسیار ارزشمند است.

شما می توانید برای خرید کتاب عمومی از برترین نویسندگان شاخص ایرانی همین حالا اقدام کنید و کتاب های خوشرنگ و جذاب هوپا را تهیه کنید.

انتشار کتاب های ترجمه شده با حفظ قانون کپی رایت

انتشارات هوپا با تکیه بر رعایت قوانین کپی رایت در حوزه چاپ و ترجمه کتب خارجی سعی بر این داشته تا جدید ترین و جذاب ترین کتاب ها را از زبان های انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی و روسی به فارسی روان ترجمه کند.

این نشر خوش نام تنها روی کتب انگلیسی زبان سرمایه گذاری نکرده و با ارائه برترین کتاب ها با هر ربانی در حال جمع آوری مرجع بزرگی از کتب ترجمه شده است.

خرید کتاب های نشر هوپا از بانک کتاب مارکا

بانک کتاب مارکا به عنوان یکی از جامع ترین مراجع خرید آنلاین کتاب، با همکاری نشر هوپا کلیه کتاب ها و بازی فکری های این انتشارات را برای خرید مخاطبان خود فراهم کرده است. شما می توانید برای خرید هر یک از کتاب های مورد نظر خود از طریق همین صفحه اقدام کنید و با دنیای رنگارنگ و جذاب کتاب های هوپا نگاه تازه ای از مطالعه و بازی را به فرزندان خود ارائه دهید.

نمایش کالاهای موجود
20% تخفیف استوژیت پلاس (افزونه بازی استوژیت) هوپا
20% تخفیف اردک های بنفش 4 (ماجراجویی) نشر هوپا
20% تخفیف افسانه ی غول دست کج و چهار افسانه ی دیگر نشر هوپا
20% تخفیف اردک های بنفش 3 (سفر خوبی داشته باشی!) نشر هوپا
20% تخفیف نگهبانان گاهول 5 (فروپاشی) نشر هوپا
20% تخفیف اردک های بنفش 2 (هر روز یک ابر تازه) نشر هوپا
20% تخفیف اردک های بنفش 1 (جوجه تیغی عزیز!خوش آمدی) نشر هوپا
20% تخفیف ماجراهای ریکی پرنده 1 (راز لاله ی سیاه) نشر هوپا
20% تخفیف چگونه پدر خود را نجات دهیم؟ نشر هوپا
20% تخفیف وحشت در دبستان شومیان 4 (نمایشگاه علمی ترسناک!) نشر هوپا
20% تخفیف داسی دایناسی 3 (توپ فوتبال) نشر هوپا
20% تخفیف