بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

برای موفقیت در کنکور قبل از آنکه به مهارت تست زنی تسلط داشته باشید، باید آموزش دروس را به صورت تخصصی و توسط مربیان خبره ببینید. آموزش دروس و نحوه خواندن جزئیات و نکات برای موفقیت در کنکور، بخش مهمی از مسیر شرکت در این آزمون است. به همین دلیل علاوه بر خرید کتاب کمک درسی و کتاب‌های تست متنوع، می‌توانید آموزش‌های تصویری برای کامل کردن نکاتی که از کلاس درس یاد گرفته‌اید را نیز تهیه کنید. انتشارات ونوس یک ناشر تخصصی ویدیوهای آموزشی است. این ناشر در محصولات دقیق و استاندارد خود سعی در حل همه دغدغه‌های درسی و آموزشی داوطلبان دارد.

محصولات انتشارات ونوس؛ یک معلم 24 ساعته در خانه

از حدود ده سال پیش، گروه ونوس با هدف پر کردن خلاهای آموزشی به محصولات کمک درسی در بانک کتاب اضافه شد. موسسه ونوس بیش از هرچیز بر ارائه نکات آموزشی کاربردی در کنکور تاکید دارد. دی وی دی‌های ونوس شامل آموزش دروس مختلف توسط اساتید مجرب و نام آشنایی مانند شهاب اناری، مهدی آرام فر، مصطفی آزاده و دیگر مربیانی است که در دروس مختلف محبوبیت و شهرت دارند.

پکیج آموزشی دروس ونوس شامل آموزش و درسنامه، نکات جمع بندی و ارائه سوالات تشریحی و تستی است. مهم‌ترین اصل آموزش‌های ونوس، ارائه نکات نهفته در دروس و تقویت مهارت‌های به خاطر سپاری و ترفندهای پاسخگویی صحیح به تست‌ها است.

خرید مجموعه آموزشی ونوس با تخفیف ویژه از بانک کتاب

اگر قصد دارید که آموزش نکات دروس مختلف را به صورت مستمر تا کنکور ادامه دهید، خرید دی وی دی آموزش ونوس به شما پیشنهاد می‌شود. برای خرید انواع آموزش‌ها از این انتشارات، می‌توانید محصول مورد نطر را با تخفیف ویژه از همین صفحه انتخاب کنید تا در فاصله 1 تا 3 روز محصول را درب منزل تحویل بگیرید.