بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

دنیای زیبای کودکان یک فضای دوست داشتنی و جذاب است که با تخیل ها و رویاهای خاص این دوران همراه است. این دوران بهترین زمان برای یادگیری است چرا که کودکان کنجکاو نیازمند تحلیل و گفت در مورد چیزهایی هستند که به آن فکر می کنند. انتشارات پرتقال به عنوان یکی از موفق ترین انتشارات های تخصصی در حوزه چاپ و نشر کتب ویژه کودکان و نوجوانان، دنیای جذاب کودکان را میان داستان های هیجان انگیزی که چاپ کرده جا داده است. در ادامه همراه بانک کتاب مارکا باشید تا در مورد این انتشارات و اهداف مهمی که دارد با شما صحبت کنیم.

انتشارات پرتقال، زیر مجموعه نشر خوش نام خیلی سبز

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نشر پرتقال زیر مجموعه ای از انتشارات کتاب های کمک درسی خیلی سبز است. این مجموعه ارزشمند با فراهم کردن یک مجموعه تخصصی در خصوص کودکان و نوجوانان این امکان را فراهم کرده تا با ناشران و نویسندگان متخصص در حوزه کودکان و نوجوانان همکاری های موفقیت آمیزی داشته باشد. با توجه به سابقه و خوش نامی انتشارات خیلی سبز می توان توقع داشت که نشر پرتقال هم راه همواری را برای جذب مخاطب و فرهنگ سازی مطالعه برای کودکان انتخاب کرده است.

کتاب های نشر پرتقال با سه گروه سنی متفاوت

انتشارت پرتقال با جدا کردن سه گروه سنی تفکیک شده سعی کرده تا متناسب با نیازهای سنی کودکان در سنین متفاوت کتاب های ارزشمندی را چاپ و به بازار عرضه کند.

اولین گروه سنی یعنی گروه سنی 3 تا 7 سال به عنوان اولین گروه در نظر گرفته شده اند. کتاب های که برای کودکان در این بازه سنی توسط پرتقال به چاپ رسیده است همگی با محتوای تصویری همراه هستند تا کودک بتواند به کمک والدین خود محتوای تصویری و متنی کتاب را درک کند.

دومین گزوه سنی که مهم ترین گروه را تشکیل می دهد بازه سنی 7 تا 12 سال را تشکیل می دهد. با توجه به اینکه این دوره سنی از جمله مهم ترین و ارزشمندترین دوره های سنی کودکان به حساب می آید بیشتر تمرکز پرتقال هم در تولید و نشر کتاب هایی است که برای این بازه سنی مناسب است.

سومین گروه سنی یعنی گروه سنی بالای 12 سال یا همان نوجوان ها هم با در نظر داشتن نیازهای سنی نوجوانان برای مطالعه کتاب های غیر درسی در نظر گرفته شده است. کتاب های پرتقال ویژه بازه سنی 3 تا 15 سال است اما گاهی دنیای بزرگسال ها را هم به خود درگیر می کند.

ژانر کتاب های منتشر شده نشر پرتقال

انتشارات پرتقال با در نظر گرفتن نیازهای کودکان و نوجوانان 3 تا 15 ساله سعی کرده تا موضوعات و ژانرهای مختلفی را در نظر داشته باشد. ژانر وحشت، رئال، فانتزی، طنز، ماجراجویی، علمی، کتاب های تصویر محور و شعر کلیه سلیقه ها را در نظر گرفته تا کودکان و نوجوانان بتوانند کتاب مورد علاقه خود را از این نشر معتبر تهیه کنند.

خرید کتاب های نشر پرتقال از بانک کتاب مارکا

شما می توانید برای خرید و انتخاب بهترین و پر فروش ترین کتاب های نشر پرتقال از طریق بانک کتاب مارکا اقدام کنید و بهترین و جذاب ترین کتاب مورد نظر خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. در نظر داشته باشید که شما می توانید برای راهنمایی بیشتر قبل از خرید با شماره 66400400 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش کتب کودک و نوجوان شما را برای خرید کتاب عمومی راهنمایی کنند.