بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتشارات پرش

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که دانش آموزان و خانواده‌های آنان در همه سال‌های تحصیل به آن دچار هستند، دریافت به موقع و کامل سوالات و رفع اشکال در هر درس است. از طرفی تغییر در شیوه‌های تدریس و اضافه و کم شدن مباحث در هر درس، باعث شده تا والدین نیز نتوانند به خوبی از پس این سوالات جزئی برآیند. اما بهترین راهکار در این شرایط چیست؟ چگونه می‌توان از این بحران جدی در تحصیل سربلند و البته دست پر بیرون آمد؟

محصولات کمک آموزشی گروه آموزشی پرش، یک راه‌حل برای هزاران مسئله

این روزها هزاران کتاب کمک آموزشی با ویژگی‌های متفاوت به انواع بانک کتاب آنلاین عرضه می‌شوند و هرکدام می‌تواند پاسخی برای بخشی از مشکلات دانش آموزان باشد. اما در حقیقت جامع‌ترین و کارآمدترین منبع برای رفع سوالات، مجموعه کتاب‌هایی هستند که با جزئی‌ترین تغییرات کتاب‌های درسی همگام باشند و بتوانند جدیدترین مسئله‌ها را به شیوه‌های نوین پاسخ دهند.

گروه آموزشی پرش یکی از گروه‌های آموزشی محبوب است که با شعار پیشرفت، رشد و شکوفایی از سال 1393 پا به عرصه آموزش و همراه با دانش آموزان گذاشته‌اند و در همین سال‌ها توانسته‌اند اعتماد بسیاری از آن‌ها را به خود جلب کنند.

مزیت‌های محصولات بسته های آموزشی پرش، یک معلم همیشگی در خانه شما

بررسی برتری‌های این مجموعه کتاب آموزشی، به شما نشان می‌دهد که گزینه مناسبی را برای پاسخ به ابهامات درسی انتخاب کرده‌اید. هدف این مجموعه آموزشی این است که با کمک تکنولوژی‌های آموزشی کیفیت یادگیری دانش آموزان را بالا ببرند. برای دستیابی به این هدف، بعد از تدوین همه ابهامات و با جمع‌آوری مهم‌ترین نکات آموزشی، می‌توانید با خرید کتاب کمک درسی پرش، مجموعه‌ای بی عیب و نقص در اختیار داشته باشید. با این حال جامع بودن نکات، تنها مزیت این مجموعه نیست. در ادامه با ویژگی‌هایی که پرش را به یک مجموعه آموزشی منحصربه‌فرد تبدیل می‌کند، آشنا شوید.

رفع اشکال در همه زمان‌ها با بسته معلم خصوصی پرش؛ محدودیت معنا ندارد!

مهم‌ترین خصوصیت کتاب‌ها و DVDهای بسته کمک آموزشی پرش این است که یک همراه همیشگی برای دانش آموزان به حساب می‌آید. این ویژگی باعث شده تا دانش آموزان در هر ساعت از شبانه روز با کمک این معلم همراه، برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند و روند پیشرفت خود را به شکل منظم‌تر طی کنند. با بسته معلم خصوصی پرش در سریع‌ترین زمان ممکن مشکلات آموزشی خود را با راهکارهای ساده و کاربردی برطرف می‌کنید! خوشبختانه قیمت بسته معلم خصوصی پرش به‌صرفه است و در این صفحه می‌توانید لیست قیمت کلیه محصولات موسسه پرش را مشاهده کنید.

تنوع تمرین‌های درسی بسته آموزشی پرش؛ یادگیری همه جانبه!

رفع ابهام مشکلات درسی، تنها با تمرین مکرر ممکن است. وجود تنوع در تمرین‌های درسی به دانش آموزان کمک می‌کند تا یک مسئله را از همه جنبه‌ها بررسی و آن را برای همیشه در ذهن خود تثبیت کنند. یکی از ویژگی‌های مهم محصولات پرش نیز تنوع در تمرین‌ها است. به همین دلیل خسته کننده نیست و می‌تواند یک مکمل بی عیب و نقص برای مفاهیم کتاب درسی باشد.

به‌صرفه بودن قیمت نسبت به آموزش‌های حرفه‌ای بسته پرش؛ با یک تیر دو نشان بزنید!

قیمت محصولات پرش به‌صرفه و ارزشمند است؛ در واقع با تهیه محصولات گروه آموزشی پرش در زمان نیز صرفه‌جویی می‌کنید و هر زمان که نیاز به تکرار مباحثی داشتید، کافی است که دی وی دی آموزشی را در دستگاه پخش قرار دهید! دانش آموزان با خرید یک بسته کمک آموزشی پرش در حقیقت هم کتاب را در اختیار دارند و هم می‌توانند همگام با DVD آموزشی، مفاهیم کتاب را به صورت جزئی‌تری بیاموزند. از طرفی این گروه آموزشی همه اغلب دروس در پایه‌های مختلف را پوشش داده و دانش‌آموزان می‌توانند از خرید کتاب کمک درسی متوسطه اول تا پیش دانشگاهی را از این گروه آموزشی تجربه کنند.

خرید کتاب‌ها و DVDهای با بهترین قیمت معلم خصوصی پرش از مارکا کتاب

فروشگاه آنلاین مارکا کتاب با بررسی سابقه گروه آموزشی پرش، محصولات پرش را به صورت منتخب برای خرید ساده‌تر ارائه کرده است. شما می‌توانید با مراجعه حضوری و یا از طریق سایت این محصولات منحصربه‌فرد را برای دانش آموزان خود تهیه کنید. بانک کتاب مارکا همیشه محصولات خود را با تخفیف ویژه عرضه می‌کند تا دانش آموزان بتوانند با یک بودجه مشخص، اقلام آموزشی بیشتری را تهیه کنند. از طرفی قیمت بسته آموزشی پرش نسبت به کیفیت محتوایی که دارند بسیار به‌صرفه و بهینه است و کلیه سفارش‌های بالای 180 هزار تومان نیز پست رایگان ارسال می‌شود. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66400400-021 تماس بگیرید.