بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • سبد خرید شما خالی است.
نمایش کالاهای موجود

انتشارات پویش یا انتشارات اندیشه خوارزمی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده است. این مجموعه با هدف چاپ کتاب‌های آموزشی و ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان و جامعه فرهنگی در طول این سال‌ها به فعالیت خود ادامه داده است.

در انتشارات پویش چه کتاب‌هایی چاپ می‌شوند؟

انواع کتاب‌های درسی و کمک درسی مقاطع تحصیلی پیش دبستان، دبستان و متوسطه در انتشارات پویش چاپ و منتشر شده‌اند. همه دانش آموزان تیزهوش نیز می‌توانند از کتاب‌های تیزهوشان این انتشارات کمک کنند.

ویژگی‌های انتشارات پویش چیست؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های انتشارات پویا بهره‌مندی از اساتید مجرب مولفین و ناظرین توانمند و با تجربه است که سعی می‌کنند بهترین و مناسب‌ترین محصولات را برای کلیه مقاطع تحصیلی به معرض چاپ و انتشار برساند.

محتوای کلیه کتاب‌های کمک درسی و درسی چاپ شده در انتشارات پویا به صورت دقیق بررسی و کنترل شده‌اند. به عبارت دیگر در کلیه کتاب‌ها برای رفع مشکلات آموزشی و از بین بردن کاستی‌ها و کمبودهای آموزش در ایران اقدامات کافی صورت گرفته است.

خرید کتاب‌های انتشارات پویش از مارکاکتاب

والدین گرامی و دانش آموزان عزیز می‌توانند همین حالا کلیه کتاب‌های آموزشی و تیزهوشان که توسط انتشارات پویش چاپ شده‌اند را از بانک کتاب مارکا خریداری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  021-66400400 تماس بگیرید.