بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

انتشارات پویش یا انتشارات اندیشه خوارزمی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده است. این مجموعه با هدف چاپ کتاب‌های آموزشی و ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان و جامعه فرهنگی در طول این سال‌ها به فعالیت خود ادامه داده است.

در انتشارات پویش چه کتاب‌هایی چاپ می‌شوند؟

انواع کتاب‌های درسی و کمک درسی مقاطع تحصیلی پیش دبستان، دبستان و متوسطه در انتشارات پویش چاپ و منتشر شده‌اند. همه دانش آموزان تیزهوش نیز می‌توانند از کتاب‌های تیزهوشان این انتشارات کمک کنند.

ویژگی‌های انتشارات پویش چیست؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های انتشارات پویا بهره‌مندی از اساتید مجرب مولفین و ناظرین توانمند و با تجربه است که سعی می‌کنند بهترین و مناسب‌ترین محصولات را برای کلیه مقاطع تحصیلی به معرض چاپ و انتشار برساند.

محتوای کلیه کتاب‌های کمک درسی و درسی چاپ شده در انتشارات پویا به صورت دقیق بررسی و کنترل شده‌اند. به عبارت دیگر در کلیه کتاب‌ها برای رفع مشکلات آموزشی و از بین بردن کاستی‌ها و کمبودهای آموزش در ایران اقدامات کافی صورت گرفته است.

خرید کتاب‌های انتشارات پویش از مارکاکتاب

والدین گرامی و دانش آموزان عزیز می‌توانند همین حالا کلیه کتاب‌های آموزشی و تیزهوشان که توسط انتشارات پویش چاپ شده‌اند را از بانک کتاب مارکا خریداری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  021-66400400 تماس بگیرید.