بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتشارات چشمه یکی از قدیمی ترین و به طبع خوش نام ترین ناشران چاپ کتاب های عمومی در ایران است که بیش از 4 دهه با نشر بهترین کتاب های ایرانی و کتاب های ترجمه شده میزبان کتاب خانه های علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی شده است.

درباره نشر چشمه بیشتر بدانید

نشر چشمه از سال 1364 فعالیت حرفه ای خود را با فروش کتاب در یک مغازه کتابفروشی آغاز کرد و در سال 1388 توانست به صورت رسمی فعالیت خود را به عنوان یک موسسه انتشاراتی از سر بگیرد. امروزه بسیاری از کتاب های به نام در حوزه ادبیات و داستان، شعر و ترانه، فلسفه و روانشناسی، موسیقی، هنر، تئاتر، اقتصاد و سیاست از طریق این نشر خوشنام به چاپ رسیده و به دست مخاطبان ارسال می شود.

نویسنده هایی که با انتشارات چشمه همکاری داشته اند

پس از دهه هشتاد و شروع رسمی کار این انتشارات، تا کنون بیش از 270 عنوان کتاب از این نشر منتشر شده و نویسنده های زیادی با ناشرهای حرفه ای این مجموعه برای چاپ کتب خود همکاری های موفق داشته اند.

از جمله محبوب ترین نویسنده هایی که همیشه کتابشان با شناسنامه انتشارات چشمه به چاپ می رسد می توان به عزیزانی از جمله احمد شاملو، فریدون مشیری، صادق هدایت، هوشنگ ابتهاج، محمود دولت آبادی، علی اشرف درویشیان، ایرج افشار و احمدرضا احمدی  اشاره کرد.

بهترین کتابهای نشر چشمه در مارکا کتاب

نشر چشمه در طول سال های گذشته توانسته جوایز و هدایای متعددی را بابت چاپ بهترین کتاب های عمومی از آن خود کند. از جمله بهترین و شاخص ترین کتبی که همیشه در صدر جدول خرید کتاب های عمومی چشمه نشان داده می شود می تواند به کتاب هایی مانند 1985 جورج اوروج، آثار ناب صادق هدایت، آخرین رویای فروغ چشمه از سیامک گلشیری، آنارشیسم به ترجمه هرمز عبداللهی و برترین کتب چاپ شده در حوزه شعر و ترانه اشاره کرد.

شما می توانید برای خرید هر یک از کتاب های دلخواه خود که توسط این انتشارات به چاپ رسیده است همین حالا از طریق بانک کتاب مارکا اقدام کنید و کتاب نویسنده مورد علاقه خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. در نظر داشته باشید که با توجه به محبوبیت بالای کتاب های این انتشارات در صورت عدم موجودی هر یک از کتب مورد نیاز خود، با شماره تماس 66400400 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش کتب عمومی شما را برای خرید راهنمایی کنند.

نمایش کالاهای موجود