بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتشارات چهارخونه

انتشارات چهارخونه بیش از 20 سال است که فعالیت مستمری در زمینه انتشار کتاب‌های کنکور فنی و حرفه‌ای و کار و دانش دارد. این انتشارات با استفاده از اساتید مجرب و دبیران برجسته کشور، امروزه به یکی از انتخاب‌های اول دانش‌آموزان و کنکوری‌ها تبدیل شده است. در این نوشته با ویژگی‌های کتاب‌های چهارخونه بیشتر آشنا می‌شویم.

کتاب‌ کار چهارخونه؛ درسنامه جامع به همراه نمونه سوالات نوبت اول و دوم

انتشارات چهارخونه در میان دانش‌آموزان پایه‌های هفتم تا نهم محبوبیت فراوانی دارد. کتاب‌های این مقطع تحصیلی در سه بخش زیر به فروش می‌رود.

  • کتاب‌های کمک آموزشی
  • مجموعه سوالات امتحانی
  • مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده برای مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان

کتاب کار چهارخونه با تاکید بر آموزش نکته درس‌ها به همراه سوالات چهار گزینه‌ای، همه ابهامات دانش‌آموز را برطرف می‌کند. کتاب کار چهارخونه علوم نهم و کتاب کار چهارخونه ریاضی نهم از جمله کتاب‌های معروف این انتشاراتی هستند. شما می‌توانید کلیه کتاب‌‌های کار چهارخونه را در بانک کتاب مارکا به عنوان یکی از فروشگاه‌های معتبر آنلاین خریداری کنید.

کتاب کنکور چهارخونه هنرستان؛ قبولی خود را در کنکور تضمین کنید

کتاب کنکور چهارخونه هنرستان برای افرادی مناسب است که مقطع کاردانی را سپری می‌کنند. کتاب تست کنکور کامپیوتر چهارخونه در بخش کنکور کاردانی به کارشناسی به دلیل جامع بودن محبوبیت زیادی بین داوطلبان رشته‌های کامپیوتر دارد.

معمولا متقاضیان رشته‌های کامپیوتر و حسابداری برای خرید کتاب کنکور در مقطع هنرستان چهارخونه را انتخاب می‌کنند. کتاب‌های این بخش شامل تست‌های طبقه‌بندی شده، تست‌های چهارگزینه‌ای میکروطبقه‌بندی به همراه پاسخنامه‌های کاملا تشریحی هستند. به طوری‌که با خواندن آن به هیچ کتاب دیگری نیازی نخواهید داشت.

کتاب چهارخونه استخدامی؛ با سلیقه طراحان آزمون استخدامی آشنا شوید

چهارخونه برای داوطلبان آزمون‌های استخدامی نیز کتاب‌های زیادی را به بازار عرضه کرده است. این کتاب‌ها برای افرادی مناسب است که قصد شرکت در آزمون‌های استخدامی دولتی دارند. برخی از این سازمان‌های دولتی را در ادامه لیست کرده‌ایم.

  • بانک
  • آموزش و پرورش
  • سازمان‌ها و ادارات
  • دستگاه‌های اجرایی

کتاب چهارخونه استخدامی شامل سوالات طبقه‌بندی شده، آزمون‌های استخدامی سال‌های قبل و تست‌های طبقه‌بندی شده کلیه دروس هستند. ویژگی بارز این کتاب‌ها، پاسخنامه کاملا تشریحی آن است. امکان خرید این کتاب‌ها هم اکنون در مارکا فراهم است. در کنار کتاب‌های مختلف هنرستان، کتاب‌ های کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و دیگر رشته‌ها را نیز می‌توانید در مارکا خریداری کنید.

خرید کتاب‌های انتشارات چهارخونه با تخفیف ویژه در بانک کتاب مارکا

بانک کتاب مارکا یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های کتاب‌ کنکور و کمک درسی برای مقطع پیش‌دبستانی تا دانشگاه است. این بانک کتاب محصولات خود را از انتشاراتی‌های معتبر از قبیل گاج، مبتکران، خیلی سبز، مهر و ماه، چهارخونه و مدرسه تهیه می‌کند. شما می‌توانید همین الان با شماره 66400400-021 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.