بانک کتاب مارکا

کارنامه کتاب یکی از نوپا ترین انتشارات هایی است که در سال های اخیر با چاپ کتاب های کلاسیک و هنری فعالیت های خود را آغاز کرده است. این ناشر تخصصی در چند سال گذشته با نشر کتاب هایی در حوزه هنر به صورت تخصصی فعالیت خود را ادامه داده است. در ادامه همراه بانک کتاب باشید تا در مورد فعالیت های این انتشارات بیشتر با شما صحبت کنیم.

آغاز فعالیت انتشارات کارنامه کتاب

کارنامه کتاب از سال 1379 فعالیت تخصصی خود را با انشتار کتاب هایی از ادبیات کلاسیک آغاز کرد. این انتشارات از همان ابتدا با هدف ترویج مطالعه کتب کلاسیک و ارزشمند فعالیت های ارزشمند خود را ادامه داد تا اینکه از سال 1388 وارد حوزه چاپ و نشر کتاب هایی در زمینه کنکور هنر شد.

اهداف ارزشمند انتشارات کارنامه کتاب

از جمله اهداف بلند مدتی که از ابتدای فعالیت خود به آن توجه داشته اند می توان به نوآوری و خلاقیت در امر آموزش هنر اشاره کرد که از جمله مسائلی است که کمتر انتشاراتی به آن توجه دارد.

علاوه بر این، گسترش و همگانی کردن هنر و آموزش های هنری و ارتقای سطح کیفی آموزش هنر در مراکز عالی آموزشی و دانشگاهی از جمله موارد مهم و ارزشمندی است که انتشارات کارنامه کتاب به عنوان اهداف بلند مدت به آن توجه داشته است.

همین مسئله موجب شده تا امروزه از کارنامه کتاب به عنوان قویترین ناشر کتاب های کنکور هنر نام ببریم.

برترین نویسندگان کتب انتشارات کارنامه کتاب

یکی از مهم ترین شاخصه های ارزشمند هر انتشارات، حضور نویسندگان برتر و ارزشمندی است که با هنر خود کتاب های بی نظیری می نویسند. خوشبختانه بیشتر نویسندگان کارنامه کتاب هم از جمله اساتید نام آشنا و به نامی هستند. از جمله مهم ترین نویسندگان این انتشارات می توان به افسانه نسل شریف، کیوان جعفری نژاد، احمد رستمعلی و رحمت مشیدی اشاره کرد.

کتاب های انتشارات کارنامه کتاب، بهترین منابع کنکور هنر

انتشارات کارنامه کتاب در سال 1398 سری کتاب های الفبای کنکور هنر را منتشر کرد که شامل تست های 16 سال اخیر کنکور هنر برای هر درس است. این کتاب ها به دلیل حجم کم و قیمت مناسب بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

برای خرید جدیدترین ویرایش کتاب های نشر کارنامه کتاب، خرید آنلاین راه بسیار خوبی است. با خرید کتاب کمک درسی هنرستان و کنکور به صورت اینترنتی می‌توانید کتاب های آموزشی و تست مورد نظرتان را انتخاب کنید، برای اینکار تنها کافی است عکس کتاب ها را با وضوح بالا ببینید، اطلاعات مربوط به آن‌ها را بخوانید و از اصل بودنشان مطمئن شوید. ضمن اینکه نظرات و امتیاز دهی کاربران دیگر درباره محصولات هم وجود دارد که به انتخاب بهتر شما کمک خواهد کرد.

خرید اینترنتی مجموعه کتاب های نشر کارنامه کتاب از بانک کتاب مارکا

کنکوری های عزیز و علاقمندان به حوزه یادگیری هنر، شما می توانید برای خرید کتاب درسی و کنکوری به صورت اینترنتی، همین حالا وارد از طریق بانک کتاب مارکا، بزرگترین بانک طبقه بندی شده کتاب های درسی و کمک درسی اقدام کنید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

توجه داشته باشید که در صورت نیاز برای همراهی و هرگونه مشاوره می توانید با شماره تماس 66400400 تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را برای خرید و انتخاب مجموعه دلخواهتان یاری کنند.

نمایش کالاهای موجود
25% تخفیف آشنایی با میراث هنری و فرهنگی ایران کارنامه کتاب
25% تخفیف الفبای کنکور هنر درک عمومی ریاضی و فیزیک کارنامه کتاب
25% تخفیف الفبای کنکور هنر خلاقیت تصویری کارنامه کتاب
25% تخفیف الفبای کنکور هنر ترسیم فنی کارنامه کتاب
25% تخفیف الفبای کنکور هنر درک عمومی هنر کارنامه کتاب
25% تخفیف الفبای کنکور هنر خواص و مواد کارنامه کتاب
25% تخفیف الفبای کنکور هنر خلاقیت نمایشی کارنامه کتاب
25% تخفیف مبانی نظری عکاسی کارنامه کتاب
25% تخفیف الفبای کنکور هنر خلاقیت موسیقی کارنامه کتاب
25% تخفیف مبانی نظری تئاتر عروسکی کارنامه کتاب
25% تخفیف تاریخ هنر ایران و جهان (مجموعه تست‌ها)نشرکارنامه کتاب
25% تخفیف درک عمومی ریاضی و فیزیک کارنامه کتاب