بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتشارات کارنامه کتاب

پیدا کردن کتاب مناسب برای مطالعه مباحث هنری یکی از چالش‌های همیشگی دانش‌آموزان رشته هنر بوده است. انتشارات کارنامه کتاب از سال 1379 فعالیت تخصصی خود را با انتشار کتاب‌هایی از ادبیات کلاسیک آغاز کرد. این انتشارات از همان ابتدا با هدف ترویج مطالعه کتب کلاسیک و ارزشمند فعالیت های ارزشمند خود را ادامه داد تا اینکه در سال 1388 وارد حوزه چاپ و نشر کتاب‌های تخصصی هنر در زمینه کنکور هنر شد. دانش‌آموزان عزیز می‌توانند کلیه محصولات نشر کارنامه کتاب اعم از کتاب‌های کارنامه کتاب خلاقیت تصویری و کارنامه کتاب درک عمومی هنر را از سایت مارکا کتاب خریداری کنند.

کتاب های کارنامه کتاب، بهترین راهنمای دانش آموزان رشته هنر

انتشارات کارنامه کتاب در سال 1398 سری کتاب‌های الفبای کنکور هنر را منتشر کرد. این کتاب‌ها شامل تست‌های 16 سال اخیر کنکور هنر، برای هر درس هستند. کتاب‌های کارنامه کتاب به دلیل حجم کم و قیمت مناسب، بسیار مورد استقبال دانش‌آموزان رشته هنر قرار گرفتند. با توجه به موفقیت دانش‌آموزان کنکوری در رشته هنر با کمک نشر کارنامه کتاب، کتاب‌های این انتشارات را می‌توان به عنوان بهترین کتاب کنکور رشته‌های هنری به شمار آورد.

چرا کتاب‌های نشر کارنامه کتاب را انتخاب کنیم؟

از مهم‌ترین دلایل انتخاب کتاب‌های این انتشارات می‌توان به اهداف باارزش مدیران نشر کارنامه کتاب اشاره کرد. از جمله اهداف بلندمدتی که نشر کارنامه کتاب از ابتدای فعالیت خود به آن توجه ویژه‌ای داشته است می‌توان به نوآوری و خلاقیت در امر آموزش هنر اشاره کرد.

علاوه‌بر این، گسترش و همگانی کردن هنر، آموزش‌های هنری و ارتقای سطح کیفی آموزش هنر در مراکز عالی آموزشی و دانشگاهی از جمله موارد مهم و ارزشمندی هستند که انتشارات کارنامه کتاب به عنوان اهداف بلند مدت همواره به دنبال تحقق آن‌ها بوده است.

بهترین و پرفروش‌ترین کتاب های نشر کارنامه کتاب

کتاب‌ های کمک درسی نشر کارنامه کتاب با توجه به سطح دانش‌آموزان و رشته‌های درسی آن‌ها به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. از مهم‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های این نشر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کارنامه کتاب خلاقیت تصویری
  • مبانی تئاتر کارنامه کتاب
  • مجموعه پرسش های ترسیم فنی کارنامه کتاب
  • الفبای کنکور هنر درک عمومی ریاضی و فیزیک کارنامه کتاب
  • الفبای کنکور هنر خلاقیت تصویری کارنامه کتاب
  • کارنامه کتاب خلاقیت نمایشی
  • ترسیم فنی کارنامه کتاب
  • کتاب طراحی پارچه
  • آشنایی با صنایع دستی ایران

مارکا کتاب، حامی همیشگی دانش‌آموزان کنکور رشته هنر

کنکوری های عزیز و علاقمندان به شرکت در کنکور هنر، شما می‌توانید برای خرید انواع کتاب درسی و کتاب‌های کمک درسی به صورت اینترنتی، همین حالا وارد صفحه محصول موردنظر شده و با دریافت تخفیف ویژه دانش‌آموزی از سایت مارکا کتاب، کتاب‌های موردنیاز خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید در صورت نیاز برای همراهی و هرگونه مشاوره برای خرید کتاب کنکور هنر می‌توانید با شماره تماس 02166400400 تماس بگیرید. کارشناسان ما در مارکا کتاب شما را برای خرید و انتخاب کتاب دلخواهتان همراهی خواهند کرد.