بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

حتما اگر از شما بخواهند نام چند ناشر کتاب‌های کمک درسی مطرح را بگویید، انتشارات گاج یکی از برجسته‌ترین آن‌ها است. تاشری که در طی سال‌ها تجربیات و با انتشار مجموعه کتاب‌های کاربردی در همه مقاطع تحصیلی توانسته در کتابخانه همه دانش‌آموزان جایی داشته باشد و در بانک کتاب نیز یکی از ناشران پرفروش به حساب آید.

لیست مجموعه کتاب‌های گاج؛ هر کتاب برای یک هدف

انتشارات گاج در طول سال‌های فعالیت خود و بر اساس تجربیاتی که از انتشار کتاب‌های کمک آموزشی به دست آورد، توانست با شناخت دغدغه‌های دانش آموزان در هر درس، کتابی آموزشی به چاپ برساند. در حقیقت هر مجموعه کتاب گاج برای پاسخگویی به بخشی از دغدغه‌های دانش آموزان طراحی شده است. این مجموعه کتاب‌ها را بشناسید.

کتاب میکروطبقه بندی گاج؛ کتاب تست مناسب برای همه سطوح درسی

کتاب‌های تست میکرو طبقه بندی شامل سوالات چند سال اخیر کنکور سراسری و آزاد و نمونه سوالات آزمون‌های آزمایشی به صورت طبقه بندی شده است. این کتاب‌ها در بعضی دروس مانند فیزیک و زیست شناسی دو جلدی طراحی شده‌اند و جلد دوم شامل درسنامه و پاسخ‌های تشریحی است.

کتاب سیر تا پیاز گاج؛ یک درسنامه کامل

سیر تا پیاز همانطور که از نامش پیداست خط به خط کتاب درسی را برای دانش آموزان تشریح می‌کند. این کتاب یک درسنامه کامل با جزئیات هدفمند و نکات امتحانی است. اما سوالات تشریحی و تست نیز دارد.

کتاب میکرو طلایی گاج؛ تست مفهمومی کنکور

کتاب میکرو کامل طلایی از مجموعه کتاب‌های گاج است که کامل‌تر نگارش شده و درسنامه کاملا مفهومی و پاسخنامه‌های کاملا تشریحی دارد.

کتاب پرسمان؛ بهترین کتاب برای امتحان نهایی

کتاب پرسمان گاج شامل سوالات امتحانات نهایی برای هر درس به صورت جداگانه است و یک کتاب کامل برای شب امتحان به حساب می‌آید.

کتاب دور دنیا در 4 ساعت؛ مجموعه تست همه کنکورها

کتاب های دور دنیا در 4ساعت شامل سوالات کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور، در ۶ سال گذشته در رشته‌های مختلف است. این کتاب‌ها، در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی و البته به همراه یک کتاب سوالات درس‌های عمومی به چاپ رسیده‌ است. این مجموعه کتاب گاج دوجلدی است.

خرید کتاب کمک درسی گاج؛ مجموعه‌هایی برای حل همه دغدغه‌ها

لیست بالا بخشی از مهم‌ترین کتاب‌های انتشارات گاج هستند. اما این مجموعه کتاب‌های دیگری مانند کتاب‌های EQ، کتاب‌های IQ تیزهوشان، کتاب کار (کارپوچینو) گاج، دفتر کار گاج، کتاب‌های آس، کتاب‌های تابستانه و عیدانه و کتاب سین جیم گاج را نیز برای پایه‌ها و دروس مختلف به چاپ رسانده است.

خرید کتاب کمک درسی گاج؛ تجربه بهترین خرید اینترنتی کتاب از مارکا

با آشنایی هر یک از موضوعات کتاب‌های کمک درسی انتشارات گاج می‌توانید به راحتی کتاب موردنظر را با 25 درصد تخفیف از مارکا کتاب خریداری کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز با شماره 021-66400400 تماس بگیرید و برای خرید کتاب کنکور از کارشناسان مارکا کتاب راهنمایی بگیرید.