بانک کتاب مارکا

آشنایی با انواع کتاب های گاج

IQ آی کیو
آس
پرسمان و EQ ایکیو
سیر تا پیاز
کارپوچینو
میکرو

کتاب های میکرو طبقه بندی

کتاب های تست در انتشارات گاج به کتاب های میکرو طبقه بندی معروف اند کتاب های میکرو طبقه بندی شامل سوالات چند سال اخیر کنکور سراسری و آزاد و نمونه سوالات آزمون های آزمایشی به صورت طبقه بندی میباشد که به منظور آمادگی و آشنایی با سوالات کنکور طراحی شده اند این کتاب ها در بعضی دروس مانند فیزیک و زیست شناسی دو جلدی طراحی شده اند که جلد دوم شامل درسنامه و پاسخ های تشریحی است.
کتاب های سیر تا پیاز : کتاب هایی که شامل تست ، سوالات امتحانی و درسنامه هایی درس به درس هستند تمام نکته های امتحانی و تستی که به دانش آموز کمک میکند آمادگی بیشتری برای امتحان پیدا کند.

کتاب های میکرو طلایی

کتاب های میکرو کامل طلایی کتاب هایی از سری میکرو که کامل تر و جامع تر نگارش شده اند درسنامه سوالات کاملا مفهومی و پاسخنامه های کاملا تشریحی این دروس را شامل میشوند.

کتاب های سیر تا پیاز

کتاب های سیر تا پیاز گاج شامل تست ، سوالات امتحانی  و درسنامه هایی درس به درس هستند تمام نکته های امتحانی و تستی که به دانش آموز کمک میکند آمادگی بیشتری برای امتحان پیدا کند اما این کتاب ها بیشتر نکات امتحانی است

کتاب های پرسمان

کتاب های پرسمان گاج که شامل سوالات امتحانات نهایی است برای هر درس سوالات مناسب امتحانی گردآوری شده دانش آموز ابتدا درسنامه را مطالعه کرده و سپس سوالات امتحانی را مرور میکند

کتاب های دور دنیا در 4ساعت

کتاب های دور دنیا در 4ساعت کتاب هایی که شامل سوالات کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور، در ۶ سال گذشته در رشته‌های مختلف میباشند این کتاب ها، درسه رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی که شامل سوالات کنکورهای اخیر همان رشته‌ها در ۶ سال گذشته می‌باشند همچنین یک مجموعه کتاب تحت عنوان دور دنیا در ۴ ساعت عمومی نیز در کنار سه رشته به چاپ میرسد که شامل سوالات عمومی تمامی رشته‌ها در چند سال اخیر کنکور می‌باشد. به دلیل آن که دروس عمومی بین تمامی رشته‌ها مشترک هستند، این مجموعه نیز بسیار می‌تواند برای دانش آموزان، کارآمد باشد. کتاب های دور دنیا در 4 ساعت در هر سه رشته دوجلدی میباشد که پاسخ تشریحی سوالات، در جلد دوم آورده شده است.

کتاب های EQ

کتاب های سری EQ گاج کتاب هایی جامع پرسمان که شامل سوالات امتحانات نهایی است برای هر درس سوالات مناسب امتحانی گردآوری شده دانش آموز ابتدا درسنامه را مطالعه کرده و سپس سوالات امتحانی را مرور میکند . شامل درسنامه و سوالات تستی و پاسخنامه ی تشریحی است.

کتاب های IQ تیزهوشان

مجموعه کتاب‌های IQ تیزهوشان گاج به منظور آشنایی دانش‌آموز با سطح متفاوتی از محتوای کتب تحصیلی طراحی شده است. به این ترتیب دانش‌آموز می‌تواند در کنار مطالعه‌ی کتاب درسی خود، به سوالات جامع از پرسش‌های تستی در سطحی بالاتر دسترسی داشته باشد که در این مسیر انتشارات گاج توانسته به این نیاز پاسخ دهد دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی دبستان، متوسطه‌ی اول و متوسطه‌ی دوم با استفاده از مجموعه‌ کتاب‌های IQ، از بانک گسترده‌ی سؤالات به همراه پاسخ‌نامه‌های کاملا تشریحی بهره خواهند برد.

کتاب های کار (کارپوچینو)

کتاب های کار (کارپوچینو) گاج کتاب های کار  تمرین در منزل به کتاب های کارپوچینو معروف شدند و برای تمرین بیشتر و آشنایی دانش آموز با طراحی سوالات طراحی تالی شده اند. در ضمن این کتاب ها شامل سوالات تشریحی بدون پاسخ میباشند.

کتاب های موضوعی

کتاب های موضوعی گاج که درسری کتاب های مینی میکرو طلایی به چاپ میرسند و شامل درسنامه و آموزش مختصر و سپس مثال های متنوع . این کتاب ها شامل دروس درک مطلب عربی و درک مطلب زبان ، تیک ایت عربی و تیک ایت زبان انگلیسی و واژگان ادبیات فارسی و هم چنین آیات و نکات میباشند.

دفتر کار گاج

دفتر کار گاج مجموعه دفترهایی برای تمرین در منزل و پاسخ گویی به سوالات طرح شده به چاپ رسید قرار دادن فضای مناسب جهت نوشتن جواب تمرینات از کاربردی ترین ویژگی این محصولات گاج به شمار می رود که شامل دفتر ریاضی و دفتر عربی است.

کتاب های آس گاج

مجموعه کتاب های آس گاج کتاب هایی که در جهت ساده سازی مفاهیم و دروس کتاب منتشر شده انداین کتاب ها با به‌کارگیری روش‌های نوآورانه و خلاق در ساده‌سازی مفاهیم آموزشی در یادگیری به دانش آموزان در قالب سوالات و پاسخ های تشریحی کمک شایانی میکنند.

کتاب های تابستانه گاج

کتاب های تابستانه گاج که برای مرور درس های سال گذشته و آشنایی با مفاهیم دروس سال آینده برای تعطیلات تابستان دانش آموزان طراحی شده اند.

کتاب های عیدانه گاج

کتاب های عیدانه گاج برای مرور درس در تعطیلات نوروز برای دانش آموز طراحی شده که در قالب سوالها و تمرین های کتاب درسی است

کتاب های سین جیم گاج

کتاب های سین جیم گاج که برای آمادگی سوالات نهایی طرح ریزی شده در قالب سوال وجواب.این کتاب ها آزمون های چندساله را یک جا گردآوری کرده اند.

خرید کتاب های گاج

با آشنایی هر یک از موضوعات کتاب های کمک درسی انتشارات گاج میتوانید به راحتی موضوع انتخابی خود را از طریق سایت بانک کتاب مارکا انتخاب نموده و کتاب را خریداری کنید درضمن خرید کتاب های گاج از طریق سایت شامل 25 درصد تخفیف است. به هر دلیلی امکان خرید از سایت برایتان امکان پذیر نبود با شماره گیری 66400400 از هر کجای کشور میتوانید کتاب های گاج را سفارش دهید

نمایش کالاهای موجود
20% تخفیف فلسفه یازدهم میکرو گاج
20% تخفیف زیست شناسی یازدهم تجربی IQ آی کیو گاج
20% تخفیف عربی یازدهم انسانی سری سیر تا پیاز گاج
20% تخفیف دین و زندگی دهم میکرو گاج
20% تخفیف روانشناسی جامع کنکور انسانی سری مینی میکرو طلایی گاج
20% تخفیف کتاب جامع اول سری EQ گاج

کتاب جامع اول سری EQ گاج

مهدیه آراسته،نوید شریفی‌پور
20% تخفیف منطق دهم انسانی سری میکرو طبقه بندی گاج
20% تخفیف پاسخ تشریحی 14 کتاب علوم انسانی میکرو گاج
20% تخفیف بانک تست 14 کتاب علوم انسانی میکرو گاج
20% تخفیف کودکان الکترونیکی جلد دوم گاج
20% تخفیف IQ آی کیو درسنامه شیمی جامع کنکور گاج
20% تخفیف متن و مکث زیست میکرو طلایی گاج

متن و مکث زیست میکرو طلایی گاج

مهدی ضرغام-سوگل فرقانی