بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب تام گیتس

تام گیتس شخصیت اصلی محبوب قصه است که از جلد اول پا به دنیایی معرکه و شگفت انگیزی به مانند آلیس در سرزمین عجایب می‌گذارد. در این دنیای عجیب و ناشناخته، با موقعیت‌ها و دردسرهای جدید مواجه می‌شود و در هرجلد داستان رهایی او از هریک از این مشکلات را خواهید خواند. مجموعه کتاب های تام گیتس توانسته به‌عنوان یکی از بهترین کتاب‌های کودک و نوجوان، شناخته شود.. پیشنهاد می‌کنیم پرفروش‌ترین کتاب‌های داستانی بانک کتاب را بررسی کنید و ‌کافی است نگاهی به مجموعه کتاب تام گیتس بیندازید تا متوجه شوید که این مجموعه با همه داستان‌های کودک و نوجوان موجود در بازار متفاوت است. این مجموعه کتاب پرفروش در یک رمان گرافیکی جذاب جمع آوری نوشته شده است. اگرچه برای گروه سنی کودک و نوجوان مناسب است اما اگر بزرگسالان نیز کتاب تام گیتس را بخوانند از اتفاقات جذاب داستان شگفت زده خواهند شد.

سوالات متداول

01کتاب تام گیتس چند جلد است؟

سری کتاب تام گیتس در مجموعه ای 15 جلدی توسط دو نشر افق و هوپا تالیف و منتشر شده است.

02سری کتاب تام گیتس برای چه کسانی است؟

جامعه هدف در این مجموعه کتاب کودکان و نوجواناناند که البته باتوجه به داستان‌های خلاقانه و هیجان انگیزی که در این 15 جلد وجود دارد، حتی بزرگسالان نیز می‌توانند مخاطب این کتاب باشند.

تلفیق دلنشین تصویر و قصه در مجموعه کتاب‌های تام گیتس
نمی‌توان مجموعه کتاب تام گیتس را یک قصه ساده کودکانه دانست. در حقیقت مهم‌ترین عاملی که کلمات داستان را به یک راز جادویی و دلنشین تبدیل می‌کنند، ترکیب این قصه با تصاویر خاص و طرح‌های گرافیکی است.

لیز پیشون، نویسنده این مجموعه کتاب 18 جلدی متفاوت است. او علاوه‌بر اینکه با جادوی کلمات توانسته 18 داستان شگفت‌انگیز و خلاقانه از زندگی شخصیت اصلی داستان بسازد، با رسم طرح‌های گرافیکی جذابیت قصه را بیشتر کرده است. ترکیب داستان خلاقانه و تصویرگری حرفه‌ای باعث شده تا مجموعه کتاب های تام گیتس نشر هوپا جذاب و محبوب باشند و جایزه طنز رولد دال را از آن خود کند.
مجموعه کتاب تام گیتس؛ جذاب‌ترین رمان گرافیکی نشر هوپا
اگر می‌خواهید برای فرزند خود هدیه‌ای بخرید که او را با هیجانی ماندگار روبه‌رو کند پیشنهاد می‌کنیم که مجموعه کتاب های تام گیتس را تهیه کنید. نوجوانان هیجانات خاصی دارند و لیز پیشون نویسنده کتاب با مهارت استادانه‌ای که در روایت دارد، تا آخر داستان آدم را نگه می‌دارد. از طرفی باتوجه به اینکه نویسنده کتاب نیز در دانشگاه گرافیک خوانده و متخصص تصویرگری کتاب کودک و نوجوان نیز هست به‌صورت کاملاً حرفه‌ای همسو با متن تصویر گرافیکی جذابی را خلق کرده است.
کتاب تام گیتس ترجمه نشر هوپا بهتر است یا نشر افق؟
هر 2 این ناشران جز قدرتمندترین ناشران در حوزه کودک و نوجوان هستند. کتاب‌های تام گیتس نشر هوپا توسط بهرنگ رجبی ترجمه شده و مترجم انتشارات افق خانم آتوسا صالحی است. پیشنهاد ما این است که اگر جلد‌های تام گیتس از یکی از انتشارات‌های ذکر شده را دارید و از روانی ترجمه آن راضی هستید مابقی جلدهای تام گیتس را نیز از همان انتشارات انتخاب کنید. قیمت کتاب تام گیتس به‌صرفه است و در این صفحه می‌توانید مشاهده و آن را ثبت سفارش کنید.
چند جلد از مجموعه کتاب های تام گیتس در ایران به چاپ رسیده است؟
مجموعه کتاب های تام گیتس 18 جلد است و 15 جلد از آن در ایران ترجمه شده است. کتاب های تام گیتس تا کنون بیش از 18 میلیون نسخه در سراسر جهان چاپ شده است. این آمار به تنهایی نشان می‌دهد که خانم لیزپیشون و شخصیت تام گیتسی که خلق کرده چقدر در جهان طرفدار دارد. از مجموعه کتاب های تام گیتس که در ایران چاپ شده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دنیای معرکه‌ی تام گیتس
بهانه‌های باحال و چیزهای جالب دیگر
همه‌چیز عالی است (یک‌جورهایی)
ایده‌های بیست (حالا بگو نوزده)
خیلی فوق‌العاده (توی بعضی کارها)
خوردنی‌های خیلی ویژه (نه)
بختم یکم گفته
بعله! (شاید هم نه…)
شاگرداول کلاس (بگی نگی)
مهارت‌های فوق حرفه‌ای (ولی نه همیشه!)
قانون سگ‌های آدم‌خوار
پروژه‌ی کلاسی من خانواده، دوستان و جانورهای پشمالو
ماجرای تماشایی (تا حدی)
بیسکوئیت‌ها، گروه‌های موسیقی و نقشه‌های خیلی حسابی

کتاب داستان تام گیتس تا کنون به بیش از 40 زبان ترجمه شده است و جز پرفروش‌ترین کتاب‌های کودک و نوجوان در جهان به شمار می‌رود.
مجموعه کتاب های تام گیتس برای چه قشری مناسب است؟
واقعیت آن است که برخی کتاب‌ها کوچک و بزرگ نمی‌شناسد؛ از طرفی برای اینکه بهتر دنیای کودکان به خصوص دبستانی‌ها را درک کنید، خواندن مجموعه کتاب های تام گیتس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تام گیتس مثل تام سایر مارک تواین شخصیتی طنز دارد و بسیار خلاق است. فراری بودن تام گیتس از مدرسه شاید شما را یاد تام سایر بندازد؛ به هر حال اگر می‌خواهید داستان پرکششی را همراه با فرزندتان بخوانید و لذت ببرید خواندن مجموعه کتاب های تام گیتس را فراموش نکنید! در واقع مجموعه کتاب های تام گیتس مختص کودکان و نوجوانان است و اگر مدرس داستان، دانش آموز هستید یا به موضوعات داستانی پرکشش علاقه‌مند هستید این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم!
خرید اینترنتی مجموعه کامل کتاب تام گیتس از بانک کتاب مارکا
داستان زندگی شخصیت اصلی از کتاب دنیای معرکه تام گیتس آغاز می‌شود و تا جلد پانزدهم یعنی کتاب کدام هیولا؟ با 18 ماجرای پرفراز و نشیب از زندگی تام آشنا خواهید شد. خوشبختانه در بانک کتاب مارکا کلیه کتاب های داستان تام گیتس موجود است. شما کاربران عزیز می‌توانید خرید کتاب تام گیتس در مجموعه 18 جلدی و سایر کتاب‌های نشر هوپا را با تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی مارکا کتاب ثبت سفارش کنید. در طول سال و حتی روزهای تعطیل اگر تا ساعت 12 سفارش خود را ثبت کنید، ارسال کتاب‌ها در همان روز انجام خواهد شد. با بانک کتاب مارکا، سریع‌تر از هر زمانی به کتاب‌های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید!