بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب جیبی خیلی سبز

مرور درسنامه های کنکوری برای به خاطر سپاری مفاهیم اهمیت زیادی دارد. اما کتاب‌های کنکوری معمولاً دارای حجم زیادی هستند که جا به جایی آن‌ها را سخت می‌کند. بنابراین نمی‌توانید همیشه تعداد زیادی از آن‌ها را به همراه داشته باشید. انتشارات خیلی سبز برای حل این مشکل، مجموعه کتاب جیبی را منتشر کرده است. با استفاده از این مجموعه ارزشمند می‌توانید مهم‌ترین مفاهیم کتاب‌های درسی را به راحتی در کتاب‌هایی با قطع جیبی به همراه داشته باشید و از هر فرصتی برای مرور آن‌ها استفاده کنید. انتشارات خیلی سبز در این کتاب‌ها آزمون‌های کوتاهی را نیز در نظر گرفته است تا حتی بتوانید با پاسخ دادن به آن‌ها مهارت‌های خود را در تست زنی افزایش دهید. شما می‌توانید مجموعه کتاب‌های جیبی خیلی سبز را با تخفیف از بانک کتاب مارکا خریداری نمایید.

سوالات متداول

01چرا از کتاب های جیبی خیلی سبز استفاده کنیم؟

مجموعه کتاب جیبی از انتشارات خیلی سبز ارائه کتاب و محتوایی آموزشی برای مرور دروس در کوتاهترین زمان ممکن است. به کمک نکات آموزشی و درسنامه های موجود امکان مرور مهمترین نکات درسی در کوتاهترین زمان ممکن برای شما فراهم است.

02سری کتاب جیبی خیلی سبز برای چه مقاطعی تالیف شده است؟

باتوجه به کاربرد سری کتاب جیبی برای جمع بندی دروس در زمانی کوتاه، این سری کتاب برای دانش آموزان مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم تالیف شده است.

مجموعه کتاب جیبی خیلی سبز مناسب چه مقطع تحصیلی است؟

اگر دانش آموز مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم هستید می‌توانید در بین کتاب‌های مجموعه جیبی انتشارات خیلی سبز گزینه‌های مناسب خود را پیدا کنید. البته دانش آموزان دوازدهم خصوصاً در دوران جمع بندی کنکور بیشتر از سایرین می‌توانند از مطالب کتاب‌های جیبی استفاده کنند. تنوع در بین کتاب‌های این مجموعه زیاد است. بعضی از کتاب‌های جیبی تنها شامل یک مبحث از یک کتاب درسی هستند. مانند مبحث دستگاه‌های بدن درس زیست شناسی که مخصوص کنکوری‌ها است.

در مواردی ممکن است کل محتوای یک کتاب از یک مقطع را پوشش دهند. مانند کتاب عربی دهم که مناسب دانش آموزان مقطع دهم است. اما بهترین کتاب‌های جیبی، کتاب‌های جامع هستند که مطالب هر سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم در آن‌ها جای داده شده است و امکان مرور سریع مطالب را فراهم می‌کنند.

هدف از انتشار کتاب‌های جیبی خیلی سبز چیست؟

انتشارات خیلی سبز همواره تلاش کرده است تا با شناسایی نیازهای دانش آموزان بهترین پاسخ را برای این نیازها پیدا کند. از آنجایی که مطالعه تمامی مطالب کتاب یا حتی درسنامه های کتاب‌های کمک آموزشی می‌تواند بسیار زمان بر باشد و باعث طولانی شدن زمان جمع بندی و مرور درس‌ها شود، این انتشارات با تألیف کتاب‌های خیلی سبز تلاش کرده تا این مشکل را به بهترین شکل رفع کند. با استفاده از کتاب‌های جیبی خیلی سبز دانش آموزان می‌توانند حجم زیادی از مطالب و مفاهیم کلیدی را در مدت زمان کوتاهی بیاموزند و در دوران جمع بندی برنامه ریزی مناسبی برای مرور تمامی دروس داشته باشند.

ویژگی‌های کتاب‌های جیبی انتشارات خیلی سبز، جمع بندی دروس در کوتاه‌ترین زمان

سری کتاب‌های جیبی انتشارات خیلی سبز دارای درسنامه جامع و در عین حال کوتاهی هستند که می‌توانند مطالب مهم را در کوتاه‌ترین زمان به دانش آموزان منتقل کنند. مولفان کتاب‌های جیبی توجه ویژه‌ای به یادگیری هرچه بهتر دانش آموزان داشته‌اند و تلاش کرده‌اند تا همه نکات آموزشی و مفاهیم مهم کتاب‌های درسی را به شکلی ساده آموزش دهند. در انتهای هر بخش آموزشی، تمرین‌هایی قرار داده شده که به تسلط بیشتر دانش آموزان بر مفاهیم آموزشی کمک می‌کنند در نهایت نیز قسمتی با عنوان «زورآزمایی» در این کتاب‌ها وجود دارد که امکان محک زدن توانایی و آموخته‌ها را برای دانش آموزان فراهم می‌کند. تست‌های کتاب کاملاً با رویکرد کنکوری طراحی شده‌اند که با هدف این کتاب‌ها کاملاً مطابقت دارد. به این ترتیب با کمک کتاب‌های جیبی می‌توانید در زمان کوتاهی علاوه بر یادگیری و مرور مطالب درسی، نکات کنکوری زیادی را بیاموزید و خود را برای آزمون سراسری آماده کنید.

خرید مجموعه کتاب جیبی خیلی سبز از فروشگاه آنلاین مارکا کتاب

اگر به دنبال کتاب‌هایی با حجم کم، درسنامه های کامل، تست‌های کنکوری و مناسب برای دوران جمع بندی کنکور هستید، خرید مجموعه کتاب جیبی خیلی سبز را به شما پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید کتاب‌های این مجموعه را به صورت آنلاین از فروشگاه آنلاین مارکا کتاب، بزرگ‌ترین بانک کتاب کمک درسی و کنکوری، سفارش دهید و در هرجای ایران درب منزل تحویل بگیرید. همچنین فروشگاه مارکا کتاب تخفیف‌های ویژه‌ای را برای این سری از کتاب‌ها در نظر گرفته است که با خرید از این فروشگاه می‌توانید از این تخفیف‌ها نیز بهره مند شوید.