بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب شاهکار کلاغ سپید

هر دانش‌آموزی باید مطالب کتاب درسی را به خوبی فرا بگیرید و پس از آن بهتر است با کتاب کار و انجام تمرین و تست آمادگی خود را برای هر آزمونی محک بزند. کتاب شاهکار انتشارات کلاغ سپید از جدیدترین کتاب‌های کار در ایران است و خوشبختانه در فروشگاه مارکا کتاب به طور کامل در دسترس است.

سوالات متداول

01سری کتاب شاهکار تالیف کدام مجموعه انتشاراتی است؟

مجموعه کتاب شاهکار اثری به قلم تیم تالیف انتشارات کلاغ سپید در کشور است و در این مجموعه کتاب تلاش به ارائه آسان مباحث درسی شده است.

02سری کتاب شاهکار برای چه مقاطعی وجود دارد؟

خوشبختانه این مجموعه کتاب برای برای تمامی مقاطع تحصیلی دبستان تا دبیرستان تالیف شده و در دسترس دانش آمزوان قرار دارد. به کمک درسنامه و تمارین موجود در سری کتاب شاهکار دانش آموزان می توانند مهارت یادگیری خود را هرچه بهتر ارزیابی کنند.

03مهمترین مزیت سری کتاب شاهکار چیست؟

با اینکه کتاب های آموزشی متنوعی مشابه با سری شاهکار در بازار وجود دارد، اما به کمک تیم انتشارات کلاغ سپید شاهد کیفیت و مفهوم گرایی متفاوتی در مجموعه شاهکار کلاغ سپید هستیم. فرایندی که کاملا با تحقیق و ارزیابی همراه بوده است و کاملا متفاوت با دیگر کتب کمک درسی است.

کتاب شاهکار مناسب چه مقطعی است؟

کتاب شاهکار یکی از انتشارات کلاغ سپید مقطع اول دبستان تا نهم دبیرستان را پوشش می‌دهد. یکی از نقاط قوت انتشارات کلاغ سپید این است هر سبکی را برای تدوین کتاب کمک آموزشی تعریف کند، آن را برای کلیه‌ی مقاطعی که همسو با آن سبک باشد را گسترش می‌دهد. با کتاب شاهکار کلاغ سپید هیچ موضوع درسی‌ای سخت نخواهد بود.

در مقطع دبستان تا دبیرستان ممکن است تنوع کتاب‌های درسی تمرکز را در مدرسه از شما بگیرد. با در اختیار داشتن کتابی که همانند معلم به خوبی مباحث را بیاموزد به راحتی می توانید، هر مبحثی را یاد بگیرید. همچنین با وجود کتاب کار شاهکار، بعد از هر درس‌نامه بهتر است با تست و تمرین‌ها میزان یادگیری خود را بیازمایید و در ادامه بتوانید راحت‌تر موانع آموزشی خود را شناسایی و رفع کنید.

هدف کتاب شاهکار چیست؟

هدف از تدوین کتاب شاهکار انتشارات کلاغ سپید دو چیز است. آموزش و تست. دانش‌آموز با درس‌نامه آموزشی جزء به جزء مطالب کتاب درسی را می‌آموزد تا به مرحله‌ی تسلط به مفاهیم کتاب درسی برسد.

در مرحله‌ی بعد دفتر کار و تمرین، دانش‌آموز را با سوالات متنوع و استاندارد روبرو می‌کند تا دانش‌آموز ضمن اینکه خود را محک بزند، بتواند با بررسی پاسخ‌های خود سطح خود را بفهمد و نحوه آمادگی خود را برای آزمون‌های مختلف از تیزهوشان گرفته تا دیگر موسسات آموزشی بسنجد.

چرا بهتر است کتاب شاهکار کلاغ سپید را تهیه کنیم؟

هر مهارتی آموختنی است. اگر با اصول و متد درست به استقبال هر چیزی برویم می‌توانیم آن را فرا بگیریم. مطالب کتاب درسی متنوع است، ممکن است روش معلم همسو با ما نباشد و نتوانیم موضوع درسی را به راحتی فرا بگیریم. اینجاست که کتاب کمک آموزشی که از متد استانداردی برای آموزش مفاهیم درسی استفاده می‌کند، ضروری است.

کتاب شاهکار کلاغ سپید در این راستا از اول دبستان تا نهم دبیرستان همراه شماست تا بتوانید هم موضوعات کتاب درسی را با ساده‌ترین شیوه ممکن فرا بگیرید و هم بتوانید با کتاب کار به تسلط ویژه‌ای دست پیدا کنید.

خرید کتاب شاهکار از اول دبستان تا نهم دبیرستان از مارکا کتاب

خرید کتاب شاهکار برای هر دانش‌آموزی که می‌خواهد مفاهیم کتاب درسی را به طور کامل بیاموزد ضروری است. اگر فهمیدن درسی برایتان سخت است با کتاب شاهکار انتشارات خیلی سبز به راحتی می‌توانید با درس نامه‌های کاربردی مرحله به مرحله پیش بروید و هر موضوعی را سریعاً یاد بگیرید.

مارکا کتاب بهترین فروشگاه کتاب از پیش دبستان تا دانشگاه در ایران است. برای هر درسی انواع کتاب‌های کمک درسی فراهم آمده که قدرت انتخاب بالایی داشته باشید. در فرایند خرید و ثبت سفارش اگر سوال و یا نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با کارشناسان مجرب مارکا کتاب به شماره 66400400-021 تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید.