بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

با نزدیک شدن به سال‌های آخر تحصیل، به خاطر تخصصی‌تر شدن دروس، درک محتوای کتاب‌های درسی به مرور سخت‌تر می‌شود. در چنین شرایطی استفاده از کتاب‌های کمک درسی توسط مراکز آموزشی برای تقویت مهارت‌های تحصیلی دانش آموزان توصیه می‌شود. بدین منظور انتشارات مهر‌و‌ماه سری پر‌طرفدار  لقمه را منتشر کرده‌ که یکی از بهترین منابع کمک آموزشی است که در سال‌های اخیر به چاپ رسیده‌است. شما می‌توانید برای خرید این مجموعه آموزشی به بانک کتاب مارکا، یکی از بهترین مراجع خرید آنلاین کتب آموزشی مراجعه کنید.
آشنایی با سری کتاب‌های لقمه مهر‌و‌ماه
انتشارات مهر‌و‌ماه شهرت خود را مدیون سری کتاب‌های لقمه است. کتاب‌هایی که از زمان چاپ به دلیل قطع کوچک و ساختار محتوایی خلاصه و جمع‌و‌جور خود خیلی زود در میان دانش آموزان محبوبیت زیادی پیدا کرد. در سال‌های ابتدایی انتشار، مجموعه لقمه صرفا شامل درس‌نامه‌هایی خلاصه با محتوای کنکوری می‌شد. اما با گذشت زمان، کتاب‌های تکنیکی با موضوعاتی چون آرایه‌های ادبی اشعار فارسی، درک مطلب عربی و پیام آیات دین‌و‌زندگی نیز نگارش و به چاپ رسیدند.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سری کتاب‌های لقمه مهر‌و‌ماه به شرح زیر است:

درس‌نامه‌های جامع و به صورت نموداری و ارائه شبکه ارتباطات مفاهیم
آموزش کامل روش‌های حل سریع و دقیق مسائل و سوالات
شبیه‌سازی پرسش‌های چهار‌گزینه‌ای کنکور به تفکیک درس‌به‌درس
تحلیل و بررسی مهم‌ترین سوالات و تمارین کتاب
ارائه فرمول‌ها و نکات کنکوری در آموزش مباحث مختلف کتاب درسی
آشنایی با انواع و اقسام سوالات امتحانی در هر درس

استفاده از کتاب‌های لقمه شب قبل از امتحان
اگر زمان زیادی را برای مطالعه دروس در شب قبل از امتحان از دست داده‌اید، بهترین گزینه پیش روی شما، استفاده از کتاب‌های لقمه است. با این حال درس‌نامه‌های خلاصه مجموعه کتاب‌های لقمه، تنها برای مرور مطالب درسی به شما کمک می‌کنند. بنابراین قبل از این که سراغ این کتاب‌ها بروید، باید کاملا محتوای درسی را سر کلاس، آموخته باشید. حل مشکلات مربوط به مباحث مختلف درسی و کمک به آمادگی برای شرکت در یک آزمون تستی، مهم‌ترین کاربرد‌های استفاده از مجموعه کتاب کمک‌درسی لقمه است.

ابعاد کوچک و صحافی سیمی کتاب‌های لقمه نشر مهر‌و‌ماه، استفاده این مجموعه کتب را برای همه آسان کرده‌است. تا به حال برای مقطع ششم دبستان تا پایه دوازدهم رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی مجموعه کتاب‌های لقمه به چاپ رسیده‌اند. شما می‌توانید تمامی کتاب‌های این مجموعه‌ آموزشی را از بانک کتاب مارکا خریداری کنید.
خرید اینترنتی مجموعه کتاب‌های لقمه انتشارات مهر‌و‌ماه
فرصت تهیه آنلاین کتاب‌های آموزشی و خرید کتاب کنکور، موقعیتی است که نباید از آن غافل شد. تحویل کالا با سرویس رایگان درب منزل در کنار صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت‌و‌آمد، ویژگی‌هایی است که با خرید کتاب مورد نیاز خود از سایت مارکا کتاب بدان دست پیدا خواهید کرد.

شما می‌توانید برای خرید کتاب های لقمه مهروماه نظام جدید انسانی، تجربی و ریاضی و همچنین تهیه این کتاب‌های کمک آموزشی برای مقاطع ابتدایی و دوره اول متوسطه، به بانک کتاب مارکا مراجعه کنید. اگر در طول فرایند خرید با سوال و یا مشکلی روبرو شدید، می‌توانید به بخش راهنمای خرید و یا سوالات متداول در داخل سایت مراجعه کنید. همچنین با شماره‌گیری 66400400 کارشناسان مارکا پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.