بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • سبد خرید شما خالی است.

کتاب پرسمان گاج

کتاب پرسمان گاج

موفقیت در امتحانات مدرسه و ارتقای معدل یکی از دغدغه‌های اصلی دانش‌آموزان و بسیاری از والدین است. برای دستیابی به این هدف نیاز به آموزش مفهومی و درک مطلب به همراه حل تمرین‌های زیاد برای تکرار مفاهیم آموخته شده است تا دانش‌آموزان در هنگام امتحانات به راحتی بتوانند به تمامی سؤالات پاسخ دهند.

مجموعه کتاب پرسمان انتشارات گاج با ارائه آموزش‌های کامل، تمرینات هدفمند و ارائه سؤالات امتحانی به بهترین شکل، نیاز‌های آموزشی دانش‌آموزان در تمامی مقاطع را برطرف می‌کند. بانک کتاب مارکا امکان خرید تمامی کتاب‌های پرسمان انتشارات گاج را برای شما فراهم کرده است.

سوالات متداول

01مهمترین ویژگی سری کتاب پرسمان چیست؟

ارائه آموزش مفید و کاربردی اصلی‌ترین ویژگی سری کتاب پرسمان است. در این مجموعه از انتشارات گاج مهم‌ترین نکات و مطالب برای آمادگی در امتحان در اختیار دانش آموز قرار می‌گیرد.

02هدف تولید مجموعه کتاب پرسمان گاج چیست؟

هدف اصلی تالیف سری کتاب پرسمان کمک به دانش آموزانی است که قصد دارند در امتحانات نمرات بهتری داشته باشند. در این مجموعه کتاب تمام آنچه برای درک و تثبیت مفاهیم نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مجموعه کتاب پرسمان گاج مناسب چه مقاطع تحصیلی است؟

از آنجایی که ارتقا معدل و بهبود نمرات در تمامی مقاطع موضوع مهمی است، انتشارات گاج تصمیم گرفته است تا مجموعه کتاب‌ پرسمان را برای همه دروس و تمامی مقاطع از اول ابتدایی تا مقطع دوازدهم منتشر کند. بنابراین همه دانش‌آموزان می‌توانند از این کتاب‌ها در هر مقطع تحصیلی که باشند برای بهبود نمرات امتحانی خود در مدرسه استفاده کنند.

هدف کتاب‌های پرسمان گاج چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

انتشارات گاج یکی از محبوب‌ترین انتشارات کتاب‌های کمک آموزشی است که با ارائه راه‌حل‌های مختلف به بسیاری از نیاز‌های دانش‌آموزان پاسخ می‌دهد. مجموعه کتاب‌ پرسمان گاج با هدف کمک به دانش‌آموزانی که می‌خواهند نمرات بهتری در امتحانات مدرسه کسب کنند، منتشر شده است. این کتاب‌ها هر آنچه برای یادگیری، تمرین و تثبیت مفاهیم آموزشی کتاب‌های درسی نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهند. با استفاده از کتاب‌های پرسمان گاج، به سایر انواع کتاب کمک درسی برای کسب معدل خوب، هیچ‌گونه نیازی نخواهید داشت.

ویژگی‌های کتاب پرسمان انتشارات گاج، بهترین کتاب سؤالات امتحانی طبقه‌بندی شده

برای موفقیت در امتحانات مدرسه به کتاب کاری نیاز دارید که ابتدا بتواند مفاهیم آموزشی را در به ساده‌ترین شکل آموزش دهد و سپس با استفاده از سؤالات امتحانی نقاط ضعف شما در آموزش را برطرف کند. بدون شک وجود پاسخ نامه‌های تشریحی و کامل نیز برای رفع ایراد و یادگیری نکات جدید از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

کتاب پرسمان گاج تمامی این ویژگی‌ها را دارد. درسنامه این سری از کتاب‌ها بسیار مختصر و در عین حال مفید و کاربردی هستند. بنابراین بدون اینکه حجم کتاب افزایش پیدا کند، مهم‌ترین مفاهیم به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود. در بخش سؤالات امتحانی طبقه‌بندی شده مجموعه‌ای کامل از سؤالات و تمرین‌های کاربردی در نظر گرفته شده است تا سطح اطلاعات و یادگیری دانش‌آموزان سنجیده شود. آشنایی با سؤالات گوناگون و متنوع بازدهی شما را در امتحانات به شکل قابل توجهی افزایش خواهد داد. در نهایت نیز پاسخنامه تشریحی در پایان هر بخش قرار داده شده است تا بتوانید مشکلات و ایرادات خود را رفع کنید.

سری کتاب‌های پرسمان گاج را چگونه بخوانیم؟

پیشنهاد ما این است که ابتدا بعد از مطالعه کتاب درسی، ابتدا درسنامه‌های مربوط به آن بخش از کتاب را مطالعه و سپس سعی کنید به سؤالات کتاب پرسمان گاج پاسخ دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا دانش خود را به چالش بکشید و نقاط ضعف خود را پیدا کنید. سعی کنید تمامی سؤالات را پاسخ دهید و هیچ سوالی را بدون تلاش برای حل آن ر‌ها نکنید. بعد از اینکه پاسخ‌های خود را یادداشت کردید، به سراغ پاسخنامه کتاب بروید و پاسخ‌های خود را بررسی کنید. به هیچ‌وجه قبل از حل یک سؤال یا تلاش برای حل آن به پاسخنامه مراجعه نکنید. سوالاتی که نتوانستید جواب دهید ولی راه حل آن‌ها را آموخته‌اید را علامت‌گذاری کنید؛ چند روز بعد مجدداً به آن‌ها پاسخ دهید تا نقاط ضعف خود را به مرور برطرف کنید.

از محبوب‌ترین کتاب های پرسمان گاج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کتاب پرسمان گاج هفتم
  • کتاب پرسمان گاج دهم تجربی
  • کتاب پرسمان فیزیک یازدهم
  • کتاب پرسمان گاج نهم
  • پرسمان شیمی دوازدهم

خرید مجموعه کتاب پرسمان انتشارات گاج از مارکا کتاب

با کمک کتاب‌های پرسمان انتشارات گاج می‌توانید موفقیت خود در امتحانات مدرسه و خصوصاً امتحانات نهایی را تضمین کنید. والدین و دانش‌آموزان عزیزی که دغدغه بهبود معدل و ارتقا نمرات مدرسه را دارند، مجموعه کتاب‌های پرسمان برای تمامی دروس و مقاطع را می‌توانند از فروشگاه کتاب مارکا، (بهترین ارائه‌کننده کتاب‌های کمک درسی و کنکور در ایران)، خریداری کنند.

با استفاده از خدمات مارکا کتاب می‌توانید به‌صورت اینترنتی از سراسر ایران کتاب‌های مدنظر خود را سفارش دهید و همراه با تخفیف ویژه در کوتاه‌ترین زمان درب منزل تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 66400400-021 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار دهند.