بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پیشتاز خیلی سبز

مجموعه کتاب پیشتاز که توسط انتشارات خیلی سبز منتشر شده، شامل د‌روس ریاضی، علوم و فارسی است. مباحث این کتاب به سه بخش درسنامه جامع و کامل مباحث کتاب، پرسش‌های تشریحی و نمونه سوالات آزمون‌های ورودی تیزهوشان و پرسش‌های چهارگزینه‌ای و تست‌های استاندارد با پاسخ‌های کاملا تشریحی تقسیم می‌شوند. کتاب پیشتاز خیلی سبز جزو بهترین کتاب‌های کمک درسی دبستان برای جمع بندی مطالب و شرکت در امتحانات و آزمون‌های تیزهوشان و نمونه دولتی است.

سوالات دبستانی‌ها در مورد سری پیشتاز

01کتاب پیشتاز برای قبولی در آموزش تیزهوشان مناسب است؟

دروس آموزش داده شده و تست‌هایی که در سری کتاب‌های پیشتاز سطح بسیار بالایی داشته و با انجام آنها می‌توانید خود را برای شرکت در آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی، انرژی اتمی، فرزانگان و تیزهوشان آماده کنید.

02کتاب‌های پیشتاز برای چه دروس و پایه‌هایی منتشر شده؟

سری کتاب‌های پیشتاز برای دروس علوم، ریاضی و فارسی منتشر شده و از اول ابتدایی تا پایه نهم در دسترس است.

خرید کتاب‌ کمک درسی مناسب برای دانش آموزان دبستانی در کنار کتب درسی، نقش بسیار موثری در موفقیت دانش آموزان دبستانی دارد. مجموعه کتاب‌های پیشتاز خیلی سبز از جمله کتاب‌های استاندارد و پرفروش پایه‌های دوم تا ششم دبستان هستند. این کتاب‌ها با پوشش کامل مباحث درس‌های ریاضی، علوم، فارسی و دروس پایه و مهم دانش آموزان دبستانی را برای آن‌ها به خوبی مرور می‌کنند.

کتاب های پیشتاز خیلی سبز چیست؟

کتاب های پیشتاز خیلی سبز به‌عنوان بهترین کتاب کمک درسی برای جمع بندی دروس در دوران امتحانات و آمادگی برای قبولی در آزمون تیزهوشان هستند. انتشارات خیلی سبز همواره به فکر تقویت دروس پایه دانش آموزان دوران دبستان بوده و با تهیه کتاب‌های جامع پیشتاز، نقش موثری در موفقیت دانش آموزان دبستانی در آزمون‌های المپیاد و تیزهوشان ایفا کرده است. کتاب‌های پیشتاز خیلی سبز دبستان برای دروس ریاضی، علوم و فارسی از پایه دوم تا ششم دبستان به فروش می‌رسند.

با خرید کتاب‌های پیشتاز خیلی سبز دبستان مدرسه را به خانه بیاورید

معمولا دانش آموزان ابتدایی برای انجام تکالیف خود در منزل از پدر یا مادر خود کمک می‌گیرند. تغییرات مطالب کتاب در سال‌های اخیر، توضیح مطالب و حل مسائل را تا حدودی برای والدین دشوار کرده است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای یادگیری عمیق مطالب، علاوه‌بر کتب درسی از کتاب کمک درسی دبستان کمک بگیرید. با تهیه انواع کتاب پیشتاز خیلی سبز دبستان، والدین به‌راحتی می‌توانند با استفاده از توضیحات کتاب، مطالب درسی را برای فرزندشان مرور کند و با یکدیگر به حل مسائل بپردازند.

کتاب‌های پیشتاز خیلی سبز، دستیار آموزشی معلم‌های دبستان

بسیاری از معلم‌های دوره ابتدایی از کتاب پیشتاز به‌عنوان یک دستیار آموزشی استفاده می‌کنند. در واقع معلم‌ها می‌توانند برای طرح سؤالات کاربردی و پرتکرار امتحانی خود از این کتاب‌ پیشتاز خیلی سبز کمک بگیرند. یا از درسنامه‌ها و توضیحات کامل کتاب‌های پیشتاز به عنوان مکمل برای کسب اطلاعات به‌روزتر، برای تدریس خود در کلاس‌های آموزشی استفاده کنند.

بانک کتاب مارکا منبع اصلی خرید کتاب پیشتاز خیلی سبز

کتاب‌های پیشتاز خیلی سبز انتخابی جامع و کاربردی برای دانش آموزان دبستانی محسوب می‌شوند. دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی می‌توانند برای خرید کتاب‌های موردنظر خود در سایت مارکا کتاب جستجو کنند و با مقایسه محصولات، کتاب موردنظر خود را در کمترین زمان خریداری کنند.

بانک کتاب مارکا با ارائه انواع تخفیف‌های دانش آموزی، بهترین انتخاب برای خرید انواع کتب درسی و کتاب ‌های کمک درسی دانش آموزان دبستان و دبیرستان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02166400400 تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.