بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب کارپوچینو

در دوران مدرسه تنها راه برای تثبیت و یادگیری محتوای دروس، حل تمرین‌های مداوم است. نسل جدید کتاب‌های کار انتشارات گاج و مجموعه کتاب‌های کارپوچیو با فراهم کردن درس نامه‌های کوتاه و طراحی سؤالات جذاب به تقویت ذهن شما و بالا بردن سطح یادگیری کمک می‌کنند. شما می‌توانید همه مجموعه کتاب‌های کارپوچینو انتشارات گاج را از فروشگاه کتاب مارکا کتاب خریداری کنید.

سوالات متداول

01سبک آموزشی سری کتاب کارپوچینو چگونه است؟

این مجموعه کتاب از انتشارات گاج مسیر آموزش را با ارائه درسنامه هایی کوتاه و ارائه سوالاتی کاربردی پیش می برد تا تمامی مفاهیم در بیانی تازه در ذهن دانش آموزان قرار بگیرد.

02هدف از تولید سری کتاب کارپوچینو چیست؟

در پاسخی کوتاه هدف از تولید مجموعه کتاب کارپاچینو را باید یادگیری بهتر، مرور کردن دروس و بخاطر سپردن مفاهیم عنوان کرد.

03سری کتاب کارپوچینو دوره دبیرستان دارد؟

مجموعه کتاب کارپاچینو گاج تمرکز خود را برروی دانش آموزان مقطع پیش دبستانی تا نهم دبیرستان قرار داده است تا مفاهیم اصلی و مهم را در سال های اولیه را به خوبی در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

هدف از تألیف کتاب کارپوچینو گاج چیست؟ آموزش، تکرار و تثبیت!

مولفان مجموعه کتاب‌های کار کورپوچینو و انتشارات گاج با درک درست از نیاز دانش آموزان به کتاب‌های کار و حل تمرین، این مجموعه کتاب‌ها را با هدف یادگیری بهتر، مرور کردن دروس و بخاطر سپردن مفاهیم منتشر کرده‌اند. دانش آموزان با کمک کتاب‌های کورپوچینو گاج می‌توانند با کار در منزل یا کلاس درس به مهارت حل تمرین و حل مسائل مفهومی دست پیدا کنند. این توانایی‌ها به کسب نمرات بهتر در طول سال تحصیلی و موفقیت در امتحانات پایان سال کمک زیادی خواهد کرد.

کتاب کارپوچینو مناسب چه کسانی است؟

مجموعه کتاب‌های کارپوچینو از مقطع پیش دبستانی تا نهم را پوشش می‌دهند. از طرفی خوش بختانه انتشارات گاج در هر مقطع برای تمامی دروس مهم کتاب کارپوچینو را منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی منتشر می‌کند. به این ترتیب تمامی دانش آموزان در مقاطع پیش دبستانی تا نهم برای بهبود توانایی‌های یادگیری و تقویت ذهن خود می‌توانند از این سری کتاب‌ها استفاده کنند.

ویژگی‌های کتاب کارپوچینو، یکی از بهترین کتاب‌های کار

گاج در انتشار کتاب‌های سری کارپوچینو تلاش کرده است تا هر آنچه برای تقویت سطح درک و یادگیری دانش آموزان لازم است را در یک کتاب جمع آوری کند. از این روی در این کتاب‌ها از درسنامه های کوتاه و کاملاً منطبق بر سر فصل‌های کتاب‌های درسی استفاده کرده است. این درسنامه در عین کوتاه و خلاصه بودن، بسیار عمیق و کامل هستند. دانش آموزان می‌توانند بسیاری از مفاهیم کلیدی و مهم را با مطالعه این درسنامه ها به سادگی به خاطر بسپارند.

از ویژگی‌های فوق العاده دیگر کتاب می‌توان به وجود سؤالات متنوع اشاره کرد. سؤالات به گونه‌ای طرح شده‌اند که شما در حین حل آن‌ها مفاهیم اصلی را مرتباً تکرار کنید و این موضوع به تثبیت مفاهیم در ذهن شما منجر شود. در نهایت نمونه سؤالات امتحانی ویژه نوبت اول ودوم نیز به کتاب اضافه شده است تا بتوانید آن چه که آموخته‌ای را بسنجید.

نحوه مطالعه مجموعه کتاب‌های کارپوچینو چگونه است؟

در کتاب‌های کارپوچینو در ابتدای هر درس درسنامه های کوتاهی وجود دارد که بر اساس آموزش‌های کتاب مفاهیم را به صورت خلاصه و ساده بیان می‌کند. پس از آنکه درسنامه را به خوبی مطالعه کرده و به خاطر سپردید نوبت به حل تمرین‌های ساده از طریق جداول یا تمرین‌های جایگذاری می‌رسد. این روند ممکن است در طول یک بخش برای مفاهیم مختلف چندین بار تکرار شود. تکرار مفاهیم به شکل‌های مختلف در تمرین‌های متنوع به یادگیری بهتر آن‌ها و تثبیت کمک می‌کند. در نهایت نیز می‌توانید سؤالات امتحانی و چهارگزینه‌ای آخر فصل‌ها را حل کنید تا به آمادگی بهتری برای آزمون‌های پایان سال نیز دست پیدا کنید.

خرید مجموعه کتاب کارپوچینو از مارکا کتاب

آموزش، تکرار و تثبیت رمز موفقیت دانش آموزان در یادگیری و به خاطر سپاری مفاهیم درسی هستند. کتاب‌های کارپوچینو گاج از طریق درسنامه های کوتاه به بهترین شکل مفاهیم را آموزش می‌دهند و با استفاده از تمرین‌های متنوع از طریق تکرار مفاهیم باعث تثبیت آن‌ها در ذهن شما می‌شوند. بنابراین اگر به دنبال یک راه حال مناسب برای یادگیری دروس از مقطع پیش دبستانی تا نهم هستید، استفاده از کتاب‌های کارپوچینو گاج بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

دانش آموزان و اولیای گرامی می‌توانند به راحتی مجموعه کتاب کارپوچینو را از بانک کتاب مارکا از سراسر ایران به صورت اینترنتی سفارش دهند و در کوتاه‌ترین زمان درب منزل تحویل بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02166400400 تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان هستند.