بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کنکوریوم

کتاب کنکوریوم مهروماه یک کتاب تست کامل برای کنکور است. تنها دیدن نام این کتاب کافی است تا بدانید با بانک سوالات کنکور مواجه خواهید بود. در حقیقت این دسته از کتاب‌های انتشارات مهر و ماه که در بانک کتاب مارکا کتاب به فروش می‌رسد، یک شبیه ساز کامل و استاندارد برای کنکور است.

سوالات متداول کنکوری‌ها

01کتاب‌های کنکوریوم برای چه کسانی مناسب است؟

کنکوریم در واقع مجموعه ای برای شبیه سازی فضای کنکور است که مجموعه ای از تست و پاسخ تشریحی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این سری کتاب در 4 دسته عمومی، تجربی، انسانی و ریاضی منتشر شده است.

02هر بسته کنکوریم شامل چه منابعی است؟

در هر پک کنکوریوم موارد زیر قرار دارد:

12 دفترچه اختصاصی

12 دفترچه عمومی

پاسخ های کلیدی

12 پاسخ برگ

کتاب پاسخ نامه تشریحی

کتابچه استراتژی کنکور

03بهترین زمان برای خرید کتاب کنکوریم؟

معمولا دانش آموزان بعد از تعطیلات عید و در فاصله 3 ماه تا کنکور تمرکز بیشتری بر تمرین تست زنی دارند. بهتر است که قبل از تست زدن مفاهیم و دروس را به خوبی یاد گرفته باشیم تا با آمادگی لازم سرعت عمل و تمرکز در تست زنی را تمرین کنیم.

اگرچه چاپ کتاب‌های تست برای آمادگی کنکور در سال‌های اخیر رشد بسیاری داشته، اما هنوز هم نیاز به منابعی ارزشمند که یک شبیه ساز کنکور به حساب آید در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکور احساس می‌شود.

ویژگی‌های کتاب کنکوریوم از انتشارات مهروماه؛ بهترین کتاب جمع بندی کنکور

به طور کلی انتشارات مهروماه را می‌توان یک ناشر قدرتمند و دقیق برای کتاب‌های کمک آموزشی و به ویژه کتاب‌های تست کنکور دانست. این ناشر با بررسی نیازهای آموزشی دانش آموزان کنکوری برای شرکت در کنکور، کتاب‌های کنکوریوم را طراحی و به بازار عرضه کرده است. در حقیقت اگر برای خرید کتاب کمک درسی و تست کنکور به دنبال کتاب مناسب هستید، خرید کتاب کنکور کنکوریوم با ویژگی‌های زیر می‌تواند یک کتاب مناسب برای شما باشد.

  • طراحی سوالات تست استاندارد و منطبق با آخرین آزمون کنکور
  • ارائه پاسخنامه کاملا تشریحی با نکات طلایی ارزشمند و تحلیل تست‌ها
  • دارای دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی برای شبیه سازی کنکور
  • اپلیکیشن اسکن برگه پاسخ و صدرو کارنامه هوشمند به صورت الکترونیکی
  • رعایت بودجه بندی، چیدمان و تنوع در لحن سوالات برای آمادگی بیشتر دانش آموزان

خرید کتاب‌های کنکوریوم مهروماه با تخفیف ویژه از مارکا کتاب

کتاب‌های کنکوریوم برای دروس اختصاصی ریاضی، تجربی و انسانی و همچنین برای دروس عمومی ارائه شده است. این کتاب شامل یک کتاب تست و یک کتاب پاسخنامه است. پیشنهاد می‌کنیم کتاب‌های پرسش و پاسخ کنکور از انتشارات مهروماه را با تخفیف فوق العاده و به صورت اینترنتی از بانک کتاب مارکا خریداری کنید.