بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • سبد خرید شما خالی است.

کتاب EQ گاج

دسترسی به منابع آموزشی و انتخاب بهترین کتاب آسان نیست. باید بدانیم که کتابی که تهیه می‌کنیم به چه منظوری تالیف شده است. قبل از هر چیزی باید موضوعات کتاب درسی را یاد بگیریم؛ آموزش اصولی مهمتر از هر چیزی است. با سری کتاب‌های EQ انتشارات گاج با درسنامه‌های جامعی که دارد با متدی جدید مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی هر موضع سختی را به آسانی فرا می‌گیرید.

سوالات متداول

01مهمترین ویژگی سری کتاب EQ گاج چیست؟

در پاسخی کوتاه باید گفت سری کتاب EQ برای شب امتحان دانش آموزان آماده شده است. این مجموعه کتاب با ارائه سوالاتی مشابه با محیط امتحان و به تفکیک هر درس دانش آموزان را از استرس شب امتحان  آسوده می کند.

02مجموعه کتاب EQ برای چه مقاطعی است؟

سری کتاب های ای-کیو برای تمامی مقاطع اول دبستان تا نهم دبیرستان و به تفکیک دروس توسط انتشارات گاج تالیف شده و در اختیار دانش آموزان است.

03چه نوع سوال و پاسخی در کتب EQ تالیف شده است؟

در این مجموعه سوالات تشریحی و تستی محورت کار را تشکیل داده است. همچنین همراه با مجموعه کتاب های EQ دی وی دی های آموزشی نیز ارائه می شود که در کنار درسنامه های موجود فرایند آموزش را به خوبی کامل می کند.

سری کتاب EQ گاج مختص کدام دوره تحصیلی است؟

سری کتاب‌های EQ گاج برای مقاطع اول دبستان تا نهم دبیرستان تالیف شده است. دانش‌آموزان مباحث آموزشی را با دی وی دی آموزشی و درسنامه‌های کاربردی آموزش می‌بینند و می‌توانند انواع سوالات تشریحی و تستی را همراه با پاسخ در اختیار داشته باشند.

سری کتاب EQ گاج به چه هدفی ایجاد شده است؟

هدف از تالیف سری کتاب‌های EQ گاج آشنایی دانش‌آموزان با سوالات امتحانی و آمادگی برای فصل امتحانات است. در واقع با سری کتاب‌های EQ گاج علاوه بر اینکه از طریق درسنامه‌های استاندارد به راحتی موضوع کتاب درسی را فرا می‌گیرید، سوالات امتحانی متنوع همراه با پاسخ تشریحی و نکات کلیدی را نیز دریافت می‌کنید.

بعد از درسنامه‌ها و تماشای دی وی دی آموزشی می‌توانید شروع به پاسخ‌دهی به سوالات کنید و در آخر با پاسخنامه، امتحان خود را بررسی کنید و نکات آموزشی مهم را یادداشت کنید تا هنگام امتحان، اشتباهات متداول خود را تکرار نکنید.

چرا باید سری کتاب EQ گاج را تهیه کنیم؟

شب امتحان یکی از سخت‌ترین و پر استرس‌ترین شب‌ها برای دانش‌آموزان است. با سری کتاب‌های آموزشی EQ که مختص آمادگی دانش‌آموزان برای هر نوع امتحانی طراحی و تدوین شده می‌توان هر امتحان و سوالی را پاسخ داد. در واقع سری کتاب EQ همراهی برای شب امتحان دانش آموزان است. اگر می‌خواهید هم مبحث آموزشی را به‌صورت ویدیویی و هم به‌صورت درسنامه بیاموزید، سری کتاب EQ گاج برای شما تالیف شده است.

با سری کتاب‌های EQ که برای دانش‌آموزان اول ابتدایی تا نهم دبیرستان تدوین شده شب‌های امتحان خود را در آرامش به سر ببرید.

خرید سری کتاب EQ گاج از اول دبستان تا نهم دبیرستان در مارکا کتاب

استرس مادر همه‌ی بیماری‌ها است. منشا استرس خود را پیدا کنید و برای آن راه چاره پیدا کنید. قبل از اینکه روز امتحان فرا برسد سعی کنید که با کتاب‌های استاندارد مباحث آموزشی خود را فرا بگیرید تا در شب امتحان با آرامش بیشتری شب را به صبح برسانید. سری کتاب EQ گاج به منظور همراهی دانش‌آموزان هم در بخش آموزش و هم در بخش آمادگی برای امتحانات ایجاد شده است.

با تهیه سری کتاب EQ گاج موفقیت در امتحانات مدرسه خود را تضمین می‌کنید. مارکا کتاب بهترین فروشگاه آنلاین کتاب کمک آموزشی از پیش دبستان گرفته تا دانشگاه است. در هر جایی از ایران که هستید، می‌توانید انواع کتاب‌های مورد نیاز خود را به‌صورت اینترنتی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.