بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز

آزمون تیزهوشان معمولاً برای اکثر دانش آموزان، یکی از مهم‌ترین آزمون‌های دوران تحصیلی است. این آزمون در دو مرحله پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برگزار می‌شود. سطح سوالات آزمون تیزهوشان معمولاً کمی فراتر و جامع‌تر از سوالات کتاب درسی مدرسه است.

سوالات این آزمون معمولا به دو بخش استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی تقسیم می‌شوند. سری کتاب جامع تیزهوشان ازمقطع اول ابتدایی تا اول متوسطه توسط انتشارات خیلی سبز در کشور تالیف و عرضه می شود.

سوالات متداول

01مجموعه کتاب جامع تیزهوشان برای چه مقاطعی است؟

سری کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز برای مقاطع ابتدایی و متوسطه اول چاپ شده اند و برای طبقه بندی ذهنی دروس بسیار مناسب اند، خصوصا که سبک کتاب در سوالات به هدف طبقه بندی مفاهیم در ذهن دانش آموزان است.

02سطح سوالات سری کتاب تیزهوشان خیلی سبز چگونه است؟

در تالیف سری کتاب های تیزهوشان خیلی سبز حجم قابل توجهی از تست های موجود از آزمون های داخلی موسساتی مانند استعدادهای درخشان و انرژی اتمی الگو برداری می شود. همچنین آزمون های خارجی مثل مسابقات ریاضی آمریکا و آفریقای جنوبی نیز الهام بخش سوالات این سری کتاب هستند.

03برای آزمون تیزهوشان ششم و نهم چه کتابی بخوانیم؟

سری کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز مجموعه ای از سوالات تیزهوشان سال‌ های گذشته و سوالات تالیفی متنوع است و انتخابی مناسب برای دانش آموزان مشتاق به شرکت در آزمون تیزهوشان.

از آنجا که سوالات آزمون تیزهوشان کاملا مفهومی هستند و دانش‌آموزان باید تسلط کافی به کلیه مطالب درسی داشته باشند، انتخاب یک کتاب جامع و استاندارد برای آشنایی با سوالات آزمون تیزهوشان اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز یکی از بهترین منابع کمک درسی برای موفقیت در آزمون تیزهوشان است.

کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز، بهترین انتخاب برای تیزهوشانی‌ها

کتاب جامع تیزهوشان یک کتاب کاملاً تستی است و کلیه بخش‌های آن از سوالات تستی و چهارگزینه‌ای تشکیل شده‌اند. سوالات ریاضی این کتاب اغلب از نمونه سوالات آزمون‌های تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیادهای ریاضی، المپیاد های جهانی و مسابقات ریاضی و علمی تشکیل شده است. اما سوالات سایر دروس کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز، سوالات تالیفی هستند که توسط برترین طراحان سال کشور طراحی شده‌اند. سوالات کتاب جامع خیلی سبز معمولاً سطح بالا و پیشرفته‌تری به نسبت سوالات کتاب‌های درسی دارند.

سوالات این کتاب را می‌توان از نوع سخت و چالشی به شمار آورد. پاسخ تشریحی کلیه سوالات در پشت کتاب به صورت کامل و با توضیحات دقیق درج شده است. کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز هیچگونه درسنامه‌ای ندارد و تنها با استفاده از سوالات تستی متنوع و گوناگون در کنار پاسخ‌های تشریحی کامل، دانش‌آموزان را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده می‌کند.

ویژگی کتاب جامع خیلی سبز تیزهوشان، پرفروش‌ترین کتاب جامع تیزهوشان

همانطور که گفته شد کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز یک کتاب کمک درسی و تستی کامل برای داوطلبلن آزمون تیزهوشان است. سوالات تستی این کتاب از درس‌های ریاضی، علوم، فارسی، مطالعات اجتماعی، پیام های آسمانی و آموزش قرآن تشکیل شده است.

درس ریاضی با بیشترین سوال تستی و تنوع بالا یکی از مهمترین مباحث و درس‌های این کتاب است. در کنار پاسخ‌های تشریحی سوالات ریاضی و علوم، درسنامه کوچکی از قوانین و نکته‌های مهم مطالب برای دانش آموزان گردآوری شده است. سوالات هر یک از مباحث مختلف به انداره‌ای متنوع و جامع است که با اطمینان می‌توان این کتاب را به عنوان بهترین کتاب جامع تیزهوشان به دانش آموزان معرفی کرد.

کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز، همراه دانش آموزان دبستانی و متوسطه اول

انتشارات خیلی سبز در کلیه پایه‌های تحصیلی برای دانش آموزان کتاب‌های جامع و کاربردی را طراحی کرده است. اما کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز، مختص دانش آموزان دوره دبستان و متوسطه اول است که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم و نهم را دارند.

دانش آموزان در کناره مطالعه دقیق کتاب درسی دبستان و متوسطه اول باید با سوالات تستی آزمون تیزهوشان به طور کامل آشنا شوند. کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز در این مسیر همراه و راهنمای دانش آموزان عزیز خواهد بود.

خرید کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز با تخفیف دانش آموزی از مارکا کتاب

کتاب‌های بسیاری در بازار برای شرکت در آزمون تیزهوشان به فروش میرسند. در این بین کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز با جمع بندی سوالات تیزهوشان سال‌های گذشته و سوالات تالیفی متنوع، انتخابی مناسب برای دانش آموزان عزیز تیزهوشانی خواهد بود.

برای خرید این کتاب از بانک کتاب مارکا با تخفیف ویژه دانش آموزی، کافیست وارد صفحه محصول موردنظر شده و سفارش خود را ثبت کنید. کتاب خریداری شده در کمترین زمان برایتان ارسال می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت موجودی کتاب‌های درسی و کمک درسی می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۶۴۰۰۴۰۰ تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.