بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
نمایش کالاهای موجود

بهترین مجموعه کتاب‌های خیلی سبز؛ خانواده پرجمعیت خیلی سبز را بشناسیدخرید کتاب انتشارات خیلی سبز

مهم‌ترین تمایز خیلی سبز با سایر ناشران کتاب‌های کمک درسی، استفاده از خلاقیت، نوآوری و تنوع در کتاب‌های کمک آموزشی است. این ناشر با ارائه دسته‌های مختلفی از کتاب‌های آموزشی، خرید کتاب کمک درسی را برای دانش‌آموزان ساده کرده و با توجه به نیاز آن‌ها طبقه‌بندی‌های مختلفی از کتاب‌های چاپ شده دارد. این مجموعه‌ها را بشناسید.

کتاب کار خیلی سبز؛ کتاب‌هایی با تمرکز بر یادگیری دروس

مجموعه کتاب کار خیلی سبز پیش از هرچیز به یادگیری تمرکز دارد. به همین دلیل است که شامل درسنامه‌های کاربردی همراه با نکات مهم کتاب درسی و سوال‌های دسته بندی شده است. در پایان هر فصل نیز آزمونی طراحی شده تا دروس به خوبی در ذهن دانش‌آموز تثبیت شود. کتاب کار از مقطع پیش دبستانی تا یازدهم منتشر شده است.

کتاب تیزهوشان خیلی سبز؛ بهترین کتاب کمک آموزشی برای آزمون تیزهوشان

اگر فرزند شما در تلاش برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی است، این کتاب بهترین منبع برای یادگیری و دریافت نکات طلایی دروس است. این مجموعه کتاب شامل درسنامه‌هایی کامل و کاربردی به همراه سوالات چهارگزینه‌ای و پاسخ‌های تشریحی است. همچنین برای آشنایی بیشتر دانش‌آموز نمونه سوالات چند دوره از آزمون‌های تیزهوشان نیز در کتاب گنجانده شده است. کتاب تیزهوشان خیلی سبز به صورت تک درس و کامل از مقطع ابتدایی تا متوسطه اول منتشر می‌شود.

کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز؛ هرچه از یک کتاب کمک درسی می‌خواهید

این مجموعه کتاب برای موفقیت دانش‌آموز در امتحانات در نظر گرفته شده و شامل درسنامه مختصر و مفید و سوالات تشریحی امتحانی است. همچنین تست‌هایی در کنار تمرین‌ها برای دانش‌آموز در نظر گرفته شده است. مجموعه کتاب ماجراهای من و درسام منبعی برای تمرین و تکرار مباحث درسی و رفع اشکال به حساب می‌آید.

کتاب تست خیلی سبز؛ رتبه‌های برتر کنکور از چه کتاب‌هایی استفاده کردند؟

کتاب تست خیلی سبز برای دانش‌آموزان مقطع دوم متوسطه طراحی شده و شامل سوالات تستی برای آمادگی کنکور است. در ابتدای هر فصل درسنامه جامع و کاربردی در نظرگرفته شده و سپس تست‌های مهم و کاربردی کنکور را در این کتاب خواهید دید. اغلب کتاب‌های تست خیلی سبز پاسخنامه تشریحی نیز دارند.

کتاب نردبام خیلی سبز؛ برای دانش‌آموزانی با سطح درسی بالاتر

در این کتاب‌ها تست‌هایی مطرح شده که سطح دشوارتری دارند. کتاب‌های نردبام خیلی سبز برای دانش‌آموزانی مناسب است که می‌خواهند دروس مهم کنکور را 100 بزنند!

خرید کتاب خیلی سبز با تخفیف ویژه از فروشگاه کتاب مارکا

مجموعه بالا لیستی از محبوب‌ترین کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات خیلی سبز هستند. با این حال این ناشر، کتاب‌های دیگری مانند کتاب چند کنکور، کتاب فصل آزمون، کتاب شب امتحان و کتاب خوش خطی را نیز در لیست کتاب‌های خود دارد.

همه کتاب‌های کمک درسی این ناشر خلاق و معتبر از جمله کتاب کمک درسی و کتاب کنکور را می‌توانید با تخفیف ویژه و ارسال رایگان از مارکا کتاب خریداری کنید. برای اطلاع از موجودی کتاب موردنظر و یا کسب اطلاعات بیشتر، با شماره 021-66400400 تماس بگیرید.