بانک کتاب مارکا
0 0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتشارات خیلی سبز

مهم‌ترین تمایز خیلی سبز با سایر ناشران کتاب‌های کمک درسی، استفاده از خلاقیت، نوآوری و تنوع در کتاب‌های کمک آموزشی است. این ناشر با ارائه دسته‌های مختلفی از کتاب‌های آموزشی، خرید کتاب کمک درسی را برای دانش‌آموزان ساده کرده است و با توجه به نیاز آن‌ها طبقه‌بندی‌های مختلفی از کتاب‌های چاپ شده دارد. این مجموعه‌ها را بیشتر بشناسید.

محصولات انتشارات خیلی سبز تنوع و گستردگی بالایی دارند، برای دسترسی سریع‌تر، سری کتاب و پایه تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خرید کتاب خیلی سبز با تخفیف

در ادامه سری کتاب‌های محبوب و پرفروش انتشارات خیلی سبز را به شما معرفی می‌کنیم.

خرید کتاب انتشارات خیلی سبز

بهترین مجموعه کتاب‌های خیلی سبز؛ خانواده پرجمعیت نشر خیلی سبز را بشناسید

انتشارات خیلی سبز با شناخت کامل نیاز دانش آموزان برای هر قشری، کتابی خاص تدوین کرده است. دانش آموزان با همدگیر متفاوت هستند و از طرفی سبک خواندنی هر گروه از دانش آموزان نیز خاص است. به همین دلیل ضروری است که هر قشری سفارش کتاب خیلی سبز  را همسو با نیاز خود داشته باشد. از همین رو نشر خیلی سبز اقدام به تالیف کتاب‌هایی با اهداف متفاوت کرده است. کتاب، تیزهوشان، کتاب کار، کتاب تست، کتاب نردبام و ماجرای من و درسام از مهم‌ترین دسته‌بندی‌های این ناشر مطرح هستند.

کتاب کار خیلی سبز؛ کتاب‌هایی با تمرکز بر یادگیری دروس

کتاب کار از مقطع پیش دبستانی تا یازدهم در دسترس است. مجموعه کتاب کار خیلی سبز پیش از هرچیز به یادگیری تمرکز دارد. به همین دلیل شامل درسنامه‌های کاربردی همراه با نکات مهم کتاب درسی و سوال‌های دسته‌بندی شده است. در پایان هر فصل نیز آزمونی استاندارد طراحی شده است تا دروس به خوبی در ذهن دانش‌آموز تثبیت شود.

کتاب تیزهوشان خیلی سبز؛ بهترین کتاب کمک آموزشی برای آزمون تیزهوشان

اگر فرزند شما در تلاش برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بوده، این کتاب بهترین منبع برای یادگیری و دریافت نکات طلایی دروس است. مجموعه کتاب تیزهوشان خیلی سبز، شامل درسنامه‌هایی کامل و کاربردی به همراه سوالات چهارگزینه‌ای و پاسخ‌های تشریحی است.

همچنین برای آشنایی بیشتر دانش‌آموز نمونه سوالات چند دوره از آزمون‌های تیزهوشان نیز در کتاب گنجانده شده است. کتاب تیزهوشان خیلی سبز به‌صورت تک درس و کامل از مقطع ابتدایی تا متوسطه اول منتشر می‌شود.

کتاب ماجرا‌های من و درسام خیلی سبز؛ همه آنچه که از یک کتاب کمک درسی می‌خواهید

این مجموعه کتاب برای موفقیت دانش‌آموز در امتحانات در نظر گرفته شده و شامل درسنامه مختصر و مفید و سوالات تشریحی امتحانی است. همچنین تست‌هایی در کنار تمرین‌ها برای تسلط به مباحث درسی دانش‌آموز در نظر گرفته شده است. مجموعه کتاب ماجرا‌های من و درسام منبعی برای تمرین و تکرار مباحث درسی و رفع اشکال به حساب می‌آید.

کتاب تست خیلی سبز؛ رتبه‌های برتر کنکور از چه کتاب‌هایی استفاده کردند؟

کتاب تست انتشارات کتاب سبز برای دانش‌آموزان مقطع دوم متوسطه طراحی شده و شامل سوالات تستی برای آمادگی کنکور است. در ابتدای هر فصل درسنامه جامع و کاربردی در نظرگرفته شده و سپس تست‌های مهم و کاربردی کنکور در این کتاب بسیار کاربردی آمده است. اغلب کتاب‌های تست خیلی سبز پاسخنامه تشریحی نیز دارند.

کتاب نردبام خیلی سبز؛ برای دانش‌آموزانی با سطح درسی بالاتر

در این کتاب‌ها تست‌هایی مطرح شده که سطح دشوارتری دارند. کتاب‌ های نردبام خیلی سبز برای دانش‌آموزانی مناسب است که می‌خواهند دروس مهم کنکور را 100 بزنند! برای اینکه نتایج بهتری در کنکور بگیرید باید زمان خود را در بهینه‌ترین حالت ممکن، برنامه ریزی کنید؛ خرید کتاب های خیلی سبز با تخفیف این امکان را به وجود آورده است که هم کتاب‌های بیشتری بگیرید و هم در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

خرید کتاب خیلی سبز با تخفیف ویژه از فروشگاه کتاب مارکا

مجموعه بالا لیستی از محبوب‌ترین کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات خیلی سبز کنکور هستند. با این حال این ناشر، کتاب‌های دیگری مانند کتاب چند کنکور، کتاب فصل آزمون، کتاب شب امتحان و کتاب خوش خطی را نیز در لیست کتاب‌های خود دارد.

سفارش کتاب خیلی سبز به‌صورت اینترنتی، سریع‌ترین شیوه است. همه کتاب‌های کمک درسی این ناشر خلاق و معتبر از جمله کتاب کمک درسی و کتاب کنکور را می‌توانید با تخفیف خیلی سبز و ارسال رایگان از مارکا کتاب خریداری کنید. برای اطلاع از موجودی بانک کتاب خیلی سبز و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره 66400400-021 تماس بگیرید.