بانک کتاب مارکا

آشنایی با کتاب های انتشارات
خیلی سبز

تصویر انتشارات خیلی سبز کتاب های کار خیلی سبز

کتاب های کار در مقطع دبستان و متوسطه اول شامل درسنامه های کاربردی همراه با نکات مهم کتاب درسی و سوالهای دسته بندی شده

براساس چیدمان آموزشی است. در آخر هریک از فصل ها خودارزیابی در نظرگرفته شده.در کتاب های کار مقطع متوسطه دوم شامل درسنامه ، تمرین های متنوع و سوالات امتحان نهایی است . کتاب های کار شامل سوالات تشریحی بدون پاسخ است .کتاب های کار از مقطع پیش دبستانی تا یازدهم منتشر شده است.

کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز

این کتاب ها برای موفقیت در امتحانات دانش آموز در نظر گرفته شده است. شامل درسنامه مختصر و مفید و سوالات تشریحی امتحانی است هم چنین تست هایی در کنار تمرین ها برای دانش آموز در نظر گرفته شده است. کتاب های ماجرا شامل پاسخنامه تشریحی نیز میباشد.

کتاب های تیزهوشان خیلی سبز

کتاب هایی برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی که شامل درسنامه هایی کامل و کاربردی سوالات چهارگزینه ای و پاسخ های تشریحی میباشد. برای آشنایی بیشتر دانش آموز نمونه سوالات چند دوره آزمون های تیزهوشان نیز در کتاب گنجانده شده است .     کتاب های تیزهوشان هم به صورت تک درس منتشر میشود و هم جامع. کتاب های تیزهوشان شامل مقاطع ابتدایی و متوسطه اول میشود.از پایه دوم دبستان تا هشتم کتاب های جامع تیزهوشان منتشر میشود.  ریاضی کتاب های تیزهوشان از مقطع ششم دوجلدی منتشر میشود جلد اول شامل درسنامه و سوالات و جلد دوم پاسخنامه تشریحی .

کتاب های تست خیلی سبز

کتاب های تست خیلی سبز  که برای دانش آموزان مقطع دوم متوسطه طراحی شده است شامل سوالات تستی کنکوری است برای آمادگی کنکور. که در ابتدای هر فصل درسنامه جامع و کاربردی در نظرگرفته شده و سپس تست های کنکوری. این کتاب ها در دروس اصلی و جامع در دوجلد طراحی شده اند که جلد اول شامل درسنامه و سوالات و جلدد دوم پاسخنامه تشریحی با تمام ریز نکات.

کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز

کتاب های که براساس آموزش طراحی شده اند و آمادگی بیشتر برای آزمون های تشریحی و تستی .در ابتدای هر فصل آموزش که در غالب درسنامه جامع آورده شده و سپس مثال ها و تمرین های تشریحی که به عنوان نمونه برای درسنامه در نظرگرفته شده اند. در پایان پاسخنامه تشریحی کتاب قرار داده شده است.

کتاب های پیشتاز خیلی سبز

کتاب های پیشتاز برای دروس علوم و ریاضی و فارسی مقطع دبستان و متوسطه اول طراحی شده شامل درسنامه و سوالات تستی که از سطح کتاب درسی فراتر رفته و دانش آموز را با انواع تست آشنا میکند این کتاب ها شامل پاسخنامه کاملا تشریحی هم هستند.

کتاب های موضوعی خیلی سبز

کتاب های که براساس موضوع درسی طراحی شده اند شامل درسنامه و هر درسنامه سوالات تستی خود را در برمیگیرد.دانش آموز با مطالعه کتاب های موضوعی خیلی سبز مهارت بیشتری برای تست زنی و حل سوالات پیدا خواهد کرد . کتاب های موضوعی خیلی سبز شامل پت و متن ، درک مطلب عربی و مسائل شیمی .

کتاب های هفت خان خیلی سبز

کتاب هایی که مختص دروس ادبیات طراحی شده اند از انواع آن ها میتوان قرابت معنایی ، دستورزبان ،آرایه های ادبی ،املا و لغت و تاریخ ادبیات این کتاب ها شامل تست های تالیفی و کنکوری که برای رفع اشکال بسیار مناسب هستند.

کتاب های جیبی خیلی سبز

کتاب های که برای آموزش خلاصه شده و رفع اشکال های سریع طراحی شده است در هر فصل درسنامه مختصر و حل نمونه سوال تستی آغاز شده و سوال های تستی همان فصل در پایان ذکر شده همراه با پاسخنامه تشریحی.

کتاب های جمع بندی خیلی سبز

کتاب های جمع بندی مختص زمان نزدیک شدن به کنکور است که در آن نمونه سوالات کنکوری چندسال اخیر به همراه آموزش مختصر از مباحث دروس در نظر گرفته شده است. این کتاب ها فقط جنبه جمع بندی و یادگیری مطالب دارند و برای یادگیری اولیه استفاده ایی ندارند .

کتاب های نردبام خیلی سبز

در این کتاب ها تست هایی مطرح شده که سطح دشوارتری نسبت به تست های دیگر کتاب دارند. این کتاب ها برای دانش آموزانی که میخواهند درسی را 100 بزنند توصیه میشود. اما در نظر بگیرید که کتاب های نردبام منبع دوم شناخته میشوند و در کنار کتاب های تستی دیگر مطالعه میشوند و مطالعه تنهایی آنها توصیه نمیشود.

کتاب های فصل آزمون خیلی سبز

کتاب هایی که سطح توانایی دانش آموز را برای زمان جمع بندی میسنجد. این کتاب شامل آزمون هایی است که دانش آموز قبل از آزمون اصلی خود را محک میزند.

کتاب های چندکنکور

کتاب هایی که در سه رشته ریاضی تجربی و انسانی منتشر شده اند و سوالات کنکوری چند سال اخیر کنور سراسری داخل و خارج از کشور را در یک کتاب جمع آوری کرده اند این کتاب ها در دو جلد منتشر میشوند و جلد دوم شامل پاسخنامه تشریحی میباشد.

کتاب های شب امتحان خیلی سبز

کتاب های که مختص آمادگی امتحانات میباشد و شامل سوالات امتحانی به همراه پاسخ های تشریحی است.

کتاب های خوش خطی خیلی سبز

همانطور که از اسم کتاب مشخص است این کتاب ها برای تمرین خوشنویسی تدوین شده است براساس مقطع تحصیلی خوشنویسی با مداد و خودکار آموزش داده شده است. این کتاب ها فقط برای مقطع دبستان منتشر شده است.

نمایش کالاهای موجود
20% تخفیف جامعه شناسی جامع کنکور خیلی سبز
20% تخفیف تست علوم و فنون جامع کنکور خیلی سبز

تست علوم و فنون جامع کنکور خیلی سبز

حمزه نصراللهی،محمدرضاسلیمانی دلارستاقی،مهدی سلیمانی دلارستاقی
20% تخفیف ماجراهای من و درسام ریاضی دوم دبستان خیلی سبز
20% تخفیف فلسفه دوازدهم تست خیلی سبز

فلسفه دوازدهم تست خیلی سبز

امیر حسین رمضانی, احمد خداداد
20% تخفیف فصل آزمون زیست شناسی کنکور خیلی سبز
20% تخفیف جمع بندی حسابان و ریاضی پایه کنکور خیلی سبز
20% تخفیف جمع بندی زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز

جمع بندی زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز

محمدرسول خنجری،محمدکریم آذرمی،ملیکا ارژنگ زاده
20% تخفیف زیست تصویری موضوعی خیلی سبز

زیست تصویری موضوعی خیلی سبز

عباس راستی بروجنی،مجید حصاری
20% تخفیف پاسخ چند کنکور دروس عمومی خیلی سبز
20% تخفیف چند کنکور دروس عمومی خیلی سبز
20% تخفیف جیبی قواعد عربی رشته انسانی خیلی سبز
20% تخفیف جیبی حسابان یازدهم خیلی سبز