بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب خوش خطی خیلی سبز

بر خلاف باور اکثر افراد، دست خط خوب و خوشنویسی یکی از مهارت‌های مهم برای دانش آموزان است. دست خط ضعیف می‌تواند اثری مخرب بر یادگیری دانش آموزان و عملکرد آن‌ها در امتحانات مدرسه داشته باشد. اگر دانش آموز از همان سال‌های ابتدایی که شروع به خواندن و نوشتن می‌کند، درست نوشتاری و خوشنویسی را به خوبی آموزش نبیند در پایه‌های متوسطه اول و دوم با مشکلات جدی روبرو می‌شود. خواندن کتاب درسی و حل تکالیف مدرسه به تنهایی برای آموزش خوشنویسی کافی نیست.

داشتن یک منبع آموزشی استاندارد برای شروع خوشنویسی ایده بسیار کاربردی و استانداردی برای دانش آموزان عزیز پایه دبستان خواهد بود. کتاب‌های خوش خطی انتشارات خیلی سبز انتخابی کامل برای آموزش خوشنویسی به کودکان و دانش آموزان پایه دبستان هستند.

سوالات متداول

01مجموعه کتاب خوشخطی خیلی سبز برای چه مقطعی است؟

این مجموعه شامل بر 6 جلد کتاب و برای دانش آموزان مقطع اول تا ششم دبستان است که توسط انتشارات خیلی سبز تالیف و عرضه می شود.

02سیر درسی و آموزشی کتاب خوش خطی چگونه است؟

کتاب خوش خطی پایه اول دبستان با تکرار و آموزش صحیح حروف الفبای فارسی و اعداد ریاضی، خوشنویسی را از ابتدایی‌ترین حروف و اعداد به دانش آموزان پایه اول به خوبی آموزش می‌دهد. همچنین به منظور یادگیری بهتر در این مجموعه به استفاده از اشعار و حتی جملات دشوار نیز پرداخته شده است.

03چرا کتاب خوش خطی در 6 جلد و مقطع تالیف شده است؟

مجموعه کتاب خوش خطی خیلی سبز برای مقطع دبستان طراحی شده است و در هر مقطع متناسب با آمادگی و مهارت دانش آموز دارای سطح آموزشی متفاوتی است. برای مثال با ادامه آموزش از اول ابتدایی تا ششم سطح مثال ها و جملات تمرینی نیز دشوار تر می شود.

کتاب خوش خطی خیلی سبز دبستان برای کدام پایه تحصیلی مناسب است؟

کتاب خوش خطی خیلی سبز برای دانش آموزان پایه دبستان طراحی شده است. این کتاب به صورت جداگانه برای دانش آموزان پایه اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم دبستان به فروش می‌رسد. در هر پایه با توجه به بالا رفتن دانش ادبی دانش آموزان از کلمات و جملات بیشتر و پیچیده‌تری برای خوشنویسی استفاده می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم والدین عزیز در کنار خرید کتاب کمک درسی دبستان برای دانش آموزان خود، این کتاب را نیز به عنوان یک کتاب ضروری و کاربردی برای دانش آموزان خریداری کنند و در روز نیم ساعت را به تمرین خط آنها اختصاص دهند.

ویژگی منحصربه‌فرد کتاب خوش خطی خیلی سبز برای آموزش خوشنویسی

بدون شک کتاب خوش خطی خیلی سبز را می‌توان یکی از منحصربه‌فردترین کتاب‌های آموزش خوشنویسی برای کودکان به شمار آورد. این کتاب با توجه به دانش کودکان در سطح بندی‌های گوناگون و برای پایه‌های تحصیلی مختلف طراحی شده است. کتاب خوش خطی پایه اول دبستان با تکرار و آموزش صحیح حروف الفبای فارسی و اعداد ریاضی، خوشنویسی را از ابتدایی‌ترین حروف و اعداد به دانش آموزان پایه اول به خوبی آموزش می‌دهد.

به همین ترتیب در پایه‌های بعدی نیز از کلمات پیشرفته‌تر برای آموزش خوشنویسی استفاده می‌شود. از آنجا که سطح علمی دانش آموزان در پایه‌های پنجم و ششم دبستان بالاتر رفته، انتشارات خیلی سبز برای طراحی کتاب خوش خطی این پایه‌ها از شعرهای شعرای فارسی و کلمات ادبی پیچیده استفاده کرده است. به دلیل تنوع بالای مثال‌های این کتاب و تکرار موثر نوشتار این کلمات، دانش آموز بسیار سریع به خوشنویسی و درست نوشتن عادت می‌کند.

خرید اینترنتی کتاب خوش خطی خیلی سبز از بانک کتاب مارکا

والدین و معلمین عزیز می‌توانند با خرید کتاب‌های خوش خطی خیلی سبز، نیم ساعت از تایم کلاس و تایم استراحت روزانه کودک را به تمرین خوشنویسی آن‌ها اختصاص دهند. خوشنویسی کودکان علاوه‌بر بالا بردن فهم درس و انجام درست تکالیف، باعث بالا بردن اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود.

برای خرید اینترنتی کتاب خوش خطی خیلی سبز از بانک کتاب مارکا، کافیست وارد صفحه محصول موردنظر شده و با چند کلیک ساده کتاب موردنظر را سفارش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پاسخ سوال خود پیرامون کتاب های درسی، کمک درسی و کتب عمومی می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۶۴۰۰۴۰۰ تماس بگیرید.