بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آشنایی با تکنیک‌های سؤالات کنکور سراسری و تمرین تست زنی با تست‌های کنکورهای سال‌های قبل آخرین مرحله از آماده سازی برای کنکور است که اهمیت زیادی در موفقیت دانش آموزان در آزمون سراسری دارد. مجموعه کتاب‌های چند کنکور انتشارات خیلی سبز با جمع آوری تمامی سؤالات کنکور داخل و خارج کشور، یک شبیه ساز جامع کنکور است که به همراه پاسخنامه‌های تشریحی منتشر شده است. اگر در دوران جمع بندی کنکور هستید و نیاز به منبع کاملی از تست‌های کنکوری دارید، این مجموعه از کتاب‌ها می‌تواند بهترین گزینه برای جمع بندی دروس عمومی و تخصصی باشد. شما می‌توانید مجموعه کتاب چند کنکور انتشارات خیلی سبز را از بانک کتاب مارکا به صورت آنلاین خریداری نمایید.

مجموعه کتاب چند کنکور خیلی سبز مناسب کدام دوران تحصیلی است؟

بدون شک مجموعه کتاب چند کنکور خیلی سبز از بهترین گزینه‌ها برای دوران جمع بندی هستند. دانش آموزان تمام رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی که در مقطع دوازدهم تحصیل می‌کنند و در حال آماده سازی برای کنکور هستند می‌توانند از مجموعه کتاب چند کنکور خیلی سبز برای آشنایی با سؤالات کنکوری و به چالش کشیدن توانایی‌ها و مهارت‌های خود استفاده کنند. البته دقت کنید برای استفاده مفید از کتاب‌های چند کنکور باید ابتدا تمامی مطالب کتاب‌های درسی را به خوبی مطالعه و مرور کرده باشید. توصیه می‌شود در آخرین هفته‌های دوران جمع بندی از این کتاب استفاده کنید تا فرصت کافی برای یادگیری نکاتی که در آن‌ها ضعف دارید را داشته باشید.

هدف مجموعه کتاب چند کنکور انتشارات خیلی سبز چیست؟

انتشارات خیلی سبز با هدف جمع آوری یک منبع کامل از کنکورهای سال‌های اخیر اقدام به انتشار مجموعه کتاب چند کنکور کرده است. در گذشته دانش آموزان مجبور بودند تا به صورت مجزا به دنبال دفترچه‌های سؤالات کنکورهای سال‌های مختلف باشند. علاوه بر این در سایر کتاب‌های کنکوری مانند کتاب‌های جامع خیلی سبز تنها سؤالات منتخب و مرتبط با مباحث آموزش داده شده از کنکور سراسری در دسترس دانش آموزان قرار می گیرفت.

با انتشار کتاب‌های چند کنکور، دانش آموزان به راحتی می‌توانند همه سؤالات کنکور برای دروس تخصصی و عمومی در سال‌های اخیر را همراه با پاسخ نامه در اختیار داشته باشند. به این ترتیب نتنها می‌توانند تجربه شبیه سازی شده از کنکور سراسری داشته باشند بلکه می‌توانند با بررسی پاسخنامه‌های تشریحی به یکی از ارزشمندترین منابع نکات کنکوری که بر اساس سؤالات واقعی کنکورهای داخل و خارج از کشور طراحی شده است دسترسی پیدا کنند.

ویژگی‌های کتاب چند کنکور خیلی سبز، بهترین منبع سؤالات کنکور سراسری

کتاب‌های چند کنکور خیلی سبز در دو جلد منتشر می‌شوند. در جلد اول (سؤالات) کتاب‌های چند کنکور خیلی سبز عمومی و تخصصی، 12 دفترچه سؤال عمومی و 12 دفترچه سؤالات اختصاصی کنکور برای تمامی دروس در نظر گرفته شده است. این سؤالات شامل تمامی کنکورهای سال‌های اخیر هستند. البته با حذف بعضی از سؤالات عمومی غیر مرتبط و بهبود بعضی از سوالاتی که در کنکورهای گذشته دارای مشکل بوده‌اند، مولفان سعی کرده‌اند تا یکپارچگی بهتری در دفترچه سؤالات ایجاد کنند. در جلد اول علاوه بر دفترچه سؤالات، 12 پاسخبرگ تستی نیز به چشم می‌خورد که به شبیه سازی هرچه بیشتر کنکور کمک می‌کند. یک دفترچه کوچک با عنوان پاسخنامه کلیدی نیز در پکیج چند کنکور خیلی سبز وجود دارد که به درصد گیری سریع دانش آموزان کمک می‌کند.

جلد دوم (پاسخ) کتاب‌های چند کنکور خیلی سبز به دلیل ارائه پاسخ نامه‌های کاملاً تشریحی، بررسی دلایل غلط بودن گزینه‌های نادرست، تکنیک‌های پاسخ به تست، جداول یادآوری و … یکی از ارزشمندترین منابع پاسخگویی دقیق به سؤالات کنکورهای اخیر هستند. علاوه بر این در اکثر سؤالات توضیحات کاملی در مورد موضوع سؤالات داده شده که به حل سؤالات مشابه کمک بسیار زیادی خواهد کرد. شماره صفحه کتاب که موضوع سؤال از آن طرح شده است نیز در پاسخ اکثر سؤالات قرار داده شده است تا دانش آموزان بتوانند بعد از مطالعه پاسخ نامه مرور کوتاهی بر مطالب کتاب درسی نیز داشته باشند. همه این موارد این کتاب را به یک منبع کم نظیر برای تست‌های کنکور تبدیل می‌کند.

خرید مجموعه کتاب چند کنکور خیلی سبز

با خرید مجموعه چند کنکور خیلی سبز به یک پکیج کامل از سؤالات کنکورهای سراسری سال‌های اخیر به همراه پاسخنامه دقیق آن‌ها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید فضای کنکور سراسری را شبیه سازی کنید. مارکا کتاب، بهترین فروشگاه آنلاین کتاب در ایران، امکان بررسی دقیق تمامی کتاب‌های چند کنکور به همراه خرید آنلاین آن‌ها را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید در هرکجای ایران که هستید با ثبت سفارش در سایت مارکا کتاب، کتاب‌های چند کنکور خیلی سبز را در سریع‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.