بانک کتاب مارکا
0 تومان
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سری کتاب‌های فصل آزمون خیلی سبز مناسب چه افرادی است؟

اگر در دوران جمع بندی هستید و نیاز به کتاب‌های منبع تست و آزمون جامع دارید، کتاب‌های فصل آزمون خیلی سبز کاملاً مناسب شما خواهد بود. این مجموعه از کتاب‌ها با پوشش تمامی مطالب کتاب‌های دهم تا دوازدهم امکان مرور سریع تمامی موضوعات را برای شما فراهم می‌کنند. طبیعی است دانش آموزانی که قبلاً تمامی مطالب را مطالعه کرده‌اند می‌توانند به بهترین شکل از کتاب‌های فصل آزمون استفاده نمایند. با استفاده از این کتاب‌ها نیازی به هیچ مرجع دیگری برای تست‌های نهایی در دوران جمع بندی نخواهید داشت.

ویژگی‌های سری کتاب‌های فصل آزمون خیلی سبز

از مهم‌ترین ویژگی‌های مجموعه فصل آزمون انتشارات خیلی سبز، پوشش کامل مباحث سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در یک کتاب است. برای هر یک از درس‌های کنکوری در رشته‌های تجربی و ریاضی، یک کتاب جامع فصل آزمون توسط انتشارات خیلی سبز منتشر شده است که با استفاده از آن می‌توانید به سرعت تمامی مطالب مربوط به یک مبحث را جمع بندی کنید. در هر فصل از کتاب‌های فصل آزمون، براساس اهمیت و بودجه بندی کنکور، آزمون‌های کامل و خلاقانه‌ای تهیه شده است. سؤالات هر آزمون دارای نکات بسیار مهم و چالشی است که انتظار می‌رود در کنکور سراسری نیز با آن مواجه شوید.

تمامی آزمون‌ها و تست‌های آن‌ها توسط تیم تألیف خیلی سبز طراحی شده‌اند و از نوع تألیفی هستند. برای دسترسی به سؤالات تستی کنکورهای سراسر گذشته باید از کتاب‌های تست خیلی سبز استفاده کنید. مولفان برای تمامی سؤالات پاسخ‌های تشریحی در نظر گرفته‌اند تا دانش آموزان معایب خود را پیدا و رفع کنند. فصل به فصل بودن کتاب منطبق بر کتاب‌های درسی به دانش آموزان کمک می‌کند که هر یک از کتاب‌های دهم، یازدهم یا دوازدهم را نیز به صورت مجزا جمع بندی نمایند.

کتاب‌های فصل آزمون را چگونه مطالعه کنیم؟

برای مطالعه کتاب‌های فصل آزمون و پاسخ گویی به آزمون‌های آن‌ها باید ابتدا مطالعه کتاب‌های درسی را به اتمام رسانده باشید. در این کتاب‌ها هیچگونه درسنامه ای قرار داده نشده است و به همین دلیل اگر از قبل مطالب را مطالعه نکرده باشید احتمالاً امکان پاسخ گویی به سؤالات را نخواهید داشت. بهترین زمان استفاده از این کتاب‌ها نیز در دوران جمع بندی (معمولاً بعد از تعطیلات عید نوروز) است. پیشنهاد می‌شود که آزمون‌ها را فصل به فصل طبق برنامه کتاب پیش ببرید. با این حال اگر بعضی از فصول برای شما اهمیت بیشتری دارد می‌توانید مستقیماً به سراغ آن‌ها بروید و به سؤالات پاسخ دهید. در هنگام پاسخگویی به سؤالات مانند آزمون سراسری عمل کنید. یعنی ابتدا به تمامی سؤالات یک فصل پاسخ دهید و سپس به پاسخنامه مراجعه کرده و پاسخ‌های تشریحی را مطالعه نمایید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را مشخص کنید تا در صورت امکان بعداً برای حل مجدد آن‌ها بدون کمک پاسخ نامه اقدام کنید.

خرید مجموعه کتاب فصل آزمون خیلی سبز از مارکا کتاب

کتاب‌های فصل آزمون انتشارات خیلی سبز بهترین گزینه برای جمع بندی کنکور و منبع کاملی از آزمون‌های جامع همه مباحث دهم، یازدهم و دوازدهم هستند. در مارکا کتاب این امکان برای شما فراهم شده است که همه کتاب‌های این مجموعه را به صورت اینترنتی خریداری کنید و در اسرع وقت درب منزل در سراسر ایران تحویل بگیرید. اگر برای استفاده از خدمات مارکا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی به سؤالات شما پاسخ دهند. مارکا کتاب بهترین فروشگاه کتاب‌های کمک درسی در ایران است و تخفیفات ویژه‌ای برای خرید انواع کتاب‌های خیلی سبز در نظر گرفته است.